Geri Dön

Bana Baba Dedi 2. bölümü ile çok güldürecek-izle

Tv8 ekranının yeni sit-com'u Bana Bab Dedi bu akşam 2. bölümü ile ekrana gelecek. Bora, Cüneyt ve Kaan'ı bu bölümde neler bekliyor merak konusu. İşte Bana Baba Dedi yeni bölümden sürpriz detaylar..

Bana Baba Dedi 2. bölümü ile çok güldürecek-izle

Bora (Eser Yenenler), Cüneyt (İbrahim Büyükak), ve Kaan (Oğuzhan Koç), Didem’in de yardımıyla Kaan’ın bebeğine birlikte bakmaya karar verirler. Ancak bebek, gelir gelmez evdeki bütün düzeni bozacaktır. Bir diğer dert de, hem bebeği, hem Bora’yı Cüneyt’in babası Macit’ten saklama derdidir çünkü Macit, Bora’yı hiç sevmemektedir. Ancak Bora, gelir gelmez Macit’i delirtmeyi başarır.

Bu sırada Cüneyt’in annesi Ayten, gizli gizli Cüneyt’e kız bakarken, Bora ve Kaan’ın annesi Müjgan, çocuklarını, bebeğe bakabileceklerini kanıtlamak için zorlu bir sınava sokar. Kapıcı Rafet ise (Ersin Korkut) “çocuk yapma” sevdasıyla değişik otları karıştırmaya ve başına yeni dertler açmaya devam etmektedir.

Yayın Tarihi : 17 Nisan Cuma

Yayın Saati : 20.00

BANA BABA DEDİ 2. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Yönetmen : Bedran Güzel

Uyarlama Senaryo: Haluk Özenç

Oyuncular : Eser Yenenler (Bora) , Oğuzhan Koç (Kaan) , İbrahim Büyükak (Cüneyt) , Ersin Korkut (Rafet) , Cezmi Baskın (Macit) , Yağmur Tanrısevsin (Didem) , İpek Tenolcay (Müjgan) ,Ayşe Tunaboylu (Safiye) , Burçin Abdullah (Canan) , Gülsüm Alkan (Şükran), Gözde Mutluer (Ayşen) , Ali Çelik (Hayri) , Mustafa Sefa Hebipoğlu (Aktar Adnan) , Safa Sarı (Çırak Semih) , Zeo Jaweed (Oktay) , Su Demirci (Bebek Su).

Amerika’da ABC Family’de yayınlanan popüler sitcom “Baby Daddy” Türkiye’de “Bana Baba Dedi” ismiyle TV8 ekranlarında!

Süleyman Soylu'dan Ekrem İmamoğlu'na suikast iddiası açıklamasıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na suikast iddiası sonrası açıklama yaptı. Bakan Soylu, 'suikast girişimi ve yakalama yok' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet