Geri Dön

"Bana bir kez bile aşkım demedi"

ADANA’da 44 yaşındaki Dr. Cengiz Ünal ile Ünal ile ilişkisi olduğunu iddia ettiği eşi 34 yaşındaki Semra Ok’u tabanca ile öldürdüğü iddiasıyla aranan 40 yaşındaki Mehmet Natyullah Ok, olayda kullandığı tabancayla polise teslim oldu.

Geçen çarşamba günü Narlıca Aile Sağlığı Merkezi’nde görevli, evli ve 2 çocuk babası Dr. Cengiz Ünal ile olay yerinden 500 metre uzaklıktaki 3 katlı binanın 2’nci katında oturan evli ve 3 çocuk annesi 34 yaşındaki Semra Ok, 10 dakika arayla öldürüldü. Aynı tabancayla öldürüldüğü anlaşılan Ünal ile Ok’un cep telefonlarında birbirlerine gönderdikleri mesajlar saptanınca cinayetin ’Aşk cinayeti’ olabileceği üzerinde duruldu. Semra Ok’un kayıplara karışan inşaat işçisi eşi 40 yaşındaki Mehmet Natyullah Ok aranmaya başlandı. Dr. Cengiz Ünal’ı son gönderilen mesajın da katil şüphelisi eş tarafından gönderildiği saptanırken, Semra Ok’un olaydan 1 hafta önce ilaç içerek intihar girişiminde bulunduğu da ortaya çıktı.

Dr. Cengiz Ünal’ın diş hekimi olan babasının muayenesinde çalıştığı da belirlenen Semra Ok’un katil şüphelisi eşi Mehmet Natyullah Ok, gece polisi telefonla arayarak teslim olacağını bildirdi. Verdiği adrese giden Emniyet Asayiş Şube Cinayet Bürosu ekipleri Ok’u gözaltına aldı. Ok, her iki cinayette kullandığı tabancayı da polislere verdi.

"BANA BİR KEZ ’AŞKIM’ DEMEDİ"

Sorguya alınan Mehmet Natyullah Ok’un, Dr. Ünal ile eşi Semra Ok’u öldürdüğünü itiraf ettiği ve pişman olduğunu söylediği belirtildi. Ok’un ilk ifadesinde, şöyle dedi:

"Eşim ile söz konusu doktor arasında bir ilişki olduğunu, 23 Kasım’da mesajlarından öğrendim. Aramızda bu yüzden şiddetli bir kavga çıktı. Eşim ilaç içerek intihara teşebbüs etti. Olayı duyan kayınpederim eve geldi. Konuyu kendisine anlattım. Bizi barıştırdı, hatta eşim bir daha görüşmeyeceğine dair babasının önünde Kuran-ı Kerim’e el bastı. Ancak, olay günü yatak odasında telefonla biriyle ’aşkım’, ’canım’ diye konuşuyordu. Şuurum döndü, onca yıllık evliyiz bir kez bile bana ’aşkım’, ’canım’ demedi. Önce doktoru sonra da eşimi öldürdüm. Pişmanım."

Mehmet Natyullah Ok’un Adana Emniyet Müdürlüğü’nün sorgusu sürüyor.

Perdelerle gizlediler! İhbarla ortaya çıktıPendik'te bir çay ocağı sahibinin iş yerinin üst katındaki daireyi kahvehane olarak kullandığı ortaya çıktı. Polisin baskın yaptığı dairede okey ve iskambil oynayan 23 kişi yakalandı. Toplamda 73 bin 140 lira para cezası kesildi

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet