Geri Dön
GündemBanka ve kargo şirketleri yarın açık mı? 28-29 Ekim'de Banka ve kargolar hizmet verecek mi?

Banka ve kargo şirketleri yarın açık mı? 28-29 Ekim'de Banka ve kargolar hizmet verecek mi?

29 Ekim tatili geldi çattı. Banka ve kargo şirketlerinde yarın işlemleri olan vatandaşlar ise bu kurum ve kuruluşların yarın hizmet verip vermeyeceğini merak etmeye başladı. Peki Banka ve kargo şirketleri yarın çalışacak mı?

Banka ve kargo şirketleri yarın açık mı? 28-29 Ekim'de Banka ve kargolar hizmet verecek mi?

29 Ekim tatili sebebiyle yarın kamu kurum ve kuruluşları sabahtan öğleye kadar hizmet verecek. Öğleden sonra ise 29 Ekim tatili resmen başlayacak. Banka ve kargo şirketlerinde işlemleri olan vatandaşlar ise banka ve kargolar açık mı sorusuna yanıt aramaya başladı. İşte o sorunun yanıtı...

29 EKİM'DE KARGOLAR AÇIK MI?

28 Ekim'de kargo şirketleri öğlene kadar hizmet verecek. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı2nda ise resmi tatil olması sebeiyle kargo şirketleri çalışmayacak.

29 EKİM'DE BANKALAR AÇIK MI?

28 Ekim günü bankalar öğlene kadar hizmet verecek. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda ise bankalar resmi tatil olması sebebiyle çalışmayacak.

 

Mağazalarda yankesicilik yapan kadınlar böyle yakalandı!İstanbul Beylikdüzü’nde yankesicilik yöntemiyle hırsızlık yapan yabancı uyruklu 3 kadından biri yakalandı. Kadınların çeşitli alışveriş mağazalarında hırsızlık anlar ise kameraya yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet