Geri Dön
GündemBarış Bağcı kimdir?

Barış Bağcı kimdir?

Barış Bağcı ekranların fenomen programı Beyaz Show'a konuk oluyor. Kanal D ekranlarının yıllardır vazgeçilmez programı Beyaz Show'da Barış Bağcı'nın sergileyeceği performans merak ediliyor. Peki Barış Bağcı kimdir? İşte Barış Bağcı ile ilgili bilinmeyenler..

Barış Bağcı kimdir?

Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı "Beyaz Show"a bu hafta; "Diriliş Ertuğrul" dizisi ile Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Didem Balçın, Barış Bağcı; yorumcu müzisyen Koray Avcı ve tenisin parlayan ve her daim parlayacak yıldızı, Milli gururumuz Çağla Büyükakçay konuk oluyor.

BARIŞ BAĞCI KİMDİR?

27 Mayıs 1975 yılında Karamanda dünyaya gelmiştir.Lisans eğitimini Konya Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünde tamamlamıştır.1997 yılında Trabzon Devlet Tiyatrosunda oyunculuk görevine başlayan oyuncu burada 3 yıl çalıştıktan sonra 2010 yılı itibari ile tayin neticesinde İstanbul Devlet Tiyatrosuna geçmiştir.
2011 yılında Muazzez Tahsin Berkand’ın “Küçük Hanımefendi” isimli romanından televizyon dizisine uyarlan “Küçük Hanımefendi” dizisinde Cansu Tosun, Derya Alabora, Beyazıt Gülercan ile birlikte rol almıştır.Barış Bağcı 2012 yılında yönetmenliğini ve yapımcılığını Rezzan Tanyel’in üstlendiği ve Melisa Sözen, Edhem Dirvana, Ayşen Gruda ve Ezgi Mola’nın da rol aldığı “Pazarları Hiç Sevmem” isimli sinema filminde Ali rolünü canlandırmıştır.