Geri Dön

Barış Murat Yağcı kimdir? Hangi dizilerde rol aldı?

Ünlü oyuncu Barış Murat Yağcı SMS'teki başarısıyla herkesi kıskandırırken bu hafta eleme adaylarından da biri aynı zamanda... Sessiz kimliği ile öne çıkan Yağcı'nın hayat hikeysini bilmeyenler özellikle bugün biyografisini araştırıyor. İşte detaylar...

Barış Murat Yağcı kimdir? Hangi dizilerde rol aldı?

Barış Murat Yağcı bu hafta kırmızı takımda yarıştı. Bu haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda takımı kaybedince ikinci eleme adayı seçildi. Bugün eleme öncesi ünlü oyuncu hakkındaki bilgiler araştırılmaya başlandı. İşte Barış Murat Yağcı'nın biyografisi...

BARIŞ MURAT YAĞCI KİMDİR?

1991 yılında İzmir’de doğmuştur. Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Yağcı, Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde eğitimine ikinci kez devam etmektedir.

Hayatının dönüm noktası olan Efes Pilsen Spor Klübünde profesyonel olarak basketbol oynayan Yağcı, sakatlandıktan sonra basketbol hayatına veda etmek zorunda kalmış ve bir dönem modellik yapmıştır.

Best Model of Turkey yarışmasına katıldıktan sonra birinci seçilen Barış Murat Yağcı, yapımcıların dikkatini çekmeyi başarınca oyunculuk eğitimi de alıp ilk dizisi olan "Kocamın Ailesi" ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Daha sonra Kiralık Aşk dizisinde Eymen karakterini canlandıran oyuncu, yavaş yavaş tanınmaya başlayıp son olarak "Şevkat Yerimdar" dizisinde "Bora" karakterini canlandırmıştır.

Köpeğin peşinden giden çocuğa otomobil çarptıİstanbul Esenyurt'ta iddiaya göre, TEM bağlantı yolunda köpeğin peşinden giden 8 yaşındaki çocuğa otomobil çarptı. Hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenilen çocuk tedavi altına alınırken, çarpan sürücü ise kayıplara karıştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet