Geri Dön
GündemBarış Solar ve Baran Solar kimdir, kaç yaşındalar, nereliler? O Ses Türkiye finalistleri

Barış Solar ve Baran Solar kimdir, kaç yaşındalar, nereliler? O Ses Türkiye finalistleri

O Ses Türkiye'de finale kalmayı başaran Barış Solar ve Baran Solar kardeşlerle ilgili merak edilenleri sizler için derledik. Peki Beyaz'ın takımında yarışan ve finale kalarak büyük başarıya imza atan Barış Solar ve Baran Solar kimdir, kaç yaşındalar, nereliler?

Barış Solar ve Baran Solar kimdir, kaç yaşındalar, nereliler? O Ses Türkiye finalistleri

Barış ve Baran Solar, O Ses Türkiye'de bu akşam final için yarışacak. Yarı finali geçen ve halkın oyları ile finalist olarak belirlenen Barış ve Baran Solar bu akşam sesi ile büyülemeye devam edecek. Beyaz'ın takımında yer alan Barış ve Baran Solar yarı finalde Pirlere Niyaz Ederiz şarkısı ile seyircinin takdirini kazanmayı başardı ve finalde yarışmaya hak kazandı.

Üniversite eğitimlerini Milli Eğitim bursuyla okuyan Barış ve Baran Solar kardeşler eğitimlerini İtalya'da tamamladı. İstanbul'dan yarışmaya katılan Barış Solar ve Ankara'da öğretmenlik yapan Baran Solar 12 yıldır müzikle ilgileniyor. 33 yaşında olan Barış ve Baran Solar kardeşler bu akşam gerçekleştirilecek olan finalde büyük ödül için yarışacak.

Düzce'de kaçak et kesimi yapılan 2 ruhsatsız iş yeri mühürlendiDüzce'de kaçak et kesimi yapıldığı tespit edilen ruhsatsız 2 iş yerinin faaliyetine son verildi.

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet