Geri Dön

Batan tekneden son görüntüler ortaya çıktı: 2 kişiden hala haber yok

Beylikdüzü’nde dün yaşanan tekne faciasında denizde kaybolan 2 kişiyi arama çalışmaları aralıksız devam ediyor.  Öte yandan faciasının hemen öncesinde çekilen görüntüler ortaya çıktı.

Batan tekneden son görüntüler ortaya çıktı: 2 kişiden hala haber yok

Beylikdüzü açıklarında dün içerisinde 5 kişinin bulunduğu tekne batmış, Erkan K. (32) balıkçılar tarafından yaralı halde kurtarılmıştı. Sahil Güvenlik ekiplerinin çalışmaları sonucunda İmdat Gökdeniz ile Cemal isimli şahısların cesetlerine ulaştı.

Sahil Güvenlik ekiplerinin Koray Gökdeniz ile Haydar isimli iki kişiyi denizde arama çalışmaları devam ediyor. Denizde kaybolan 2 kişinin yakınları ise karada endişeli bekleyişleri hala devam ediyor. Kayıp aileleri ise bir umutla denizden gelecek mutlu bir haberi bekliyor.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER

Koray Gökdeniz’in dayısı Ramazan Başaran, arama çalışmalarının devam ettiğini söyleyerek, “Şu anda arama çalışmaları aralıksız devam ediyor. Akşamdan bu yana olay yerinde bekliyoruz. Bize söyledikleri sahil kurtarma ekipleri tarafından bölgede 10 tane ekip tarafından çalışma yapıldığı” dedi.

SON GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

Kazazedeler tarafından tekne batmadan hemen önce çekilen ve sosyal medyaya yüklenen görüntülerde teknede bulunan bir kişi Gürpınar Sahili'ne doğru gittiklerini söylüyor. Neşeli tavırları ile dikkat çeken kazazedeler, birbirlerine espriler yapıyor.

Dinlenmek için oturduğu surdan düşüp öldü! Parktakiler büyük şok yaşadıAntalya'da 49 yaşındaki Serap Naktürk, eşi ve arkadaşlarıyla gezintiye çıktığı Karaalioğlu Parkı'nda dinlenmek için oturduğu surdan aşağı düştü. Talihsiz kadın hayatını kaybederken, bu sırada parkta bulunanlar, uzun süre üzerlerindeki şoku atlamadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet