Geri Dön

Batmanlı işadamı Kamerun'da trafik kazasında öldü

Batman'da sağlık, akaryakıt ve tekstil alanında faaliyet yürüten işadamı Ahmet Dinç, iş ziyareti nedeniyle gittiği Kamerun'da geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitirmesi Batman'da üzüntüye neden oldu.

Batmanlı işadamı Kamerun'da trafik kazasında öldü

Batman'dan 3 arkadaşı ile birlikte iş gezisi için önceki gün Kameruna giden işadamı Ahmet Dinç (52), trafik kazası geçirdi. Dinç'in içinde bulunduğu otomobili TIR ile çarpması sonucu meydana gelen kazada Ahmet Dinç ile kimliği tespit edilemeyen bir arkadaşı yaşamını yitirdi. Acı haberi alan Dinç'in ailesi, cenazenin Türkiye'ye getirilmesi için Dışişleri Bakanlığı nezdinde girişimlerde bulunmasıyla, cenazenin yarın Batman'a getirileceği belirtildi.

Hayırseverliğiyle bilinenen, evli, 7 çocuk babası Ahmet Dinç, Batmanda sağlık, akaryakıt ve tekstil alanlarında yatırımlar gerçekleştirmişti. Batmanda kurduğu özel bir hastanenin yanı sıra Ankarada da iki yıl önce özel bir hastane açmıştı.

Hem karantinayı hem de sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettiKarabük'te yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele tedbirleri kapsamında karantinada olması gereken kişi, sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu saatte ticari taksideyken polis denetimine takıldı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet