Geri Dön

Bayıltıp diri diri boğazını kesmişler

Van’da cinayet sebebiyle tutuklandıktan 2 sene sonra tahliye edilen Ahmet Süvari’nin, ölen kişinin yakınları tarafından korkunç bir cinayete kurban edildiği ortaya çıktı

Bayıltıp diri diri boğazını kesmişler

İstanbul’da polise 21 Nisan 2015 günü başvuran Adem Süvari, kardeşi Ahmet Süvari’nin kayıp olduğunu söyledi. Kan davası yüzünden hasımları olduğunu belirten Adem Süvari “3 yıl önce Van’da Ç. ailesi ile aramızda yaşanan kavgada İsmail Ç. öldürüldü. Ben, kardeşim Ahmet ve ağabeyim Musa cezaevine girdik. 2 yıl sonra da tahliye olduk. Kardeşimi onlar kaçırıp öldürtmüş olabilirler” dedi. Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı. Kayıp Ahmet Süvari’nin son olarak bir telefon bayiinden hat alırken görüntülerine ulaşıldı.

Süvari’nin aldığı bu hattın incelemesinde bir kadınla konuştuğu tespit edildi. Göztepe Merdivenköy’e buluşmaya gittiği belirlenen Süvari’in ortadan kaybolduğu öğrenildi. Ahmet Süvari’nin son konuştuğu kadın ve şüphelilerin kimlikleri tespit edildi. Polisin yaptıkları baskında Ali Ç. (41), Veysel Ç.(27), Mehmet Ç.(25),Mustafa B.(22),Aykut S. (24), Oğuzhan Y.(24) ve Esin B. (22) adlı kadın gözaltına aldı.

Kadınlı tuzak kurdular

Şüphelilerin sorgularında vahşi cinayet ortaya çıktı. Şüphelilerin Van’daki cinayetin intikamını almak için bir kadın kullanarak Ahmet Süvari’yi kandırdıkları, buluşmaya geldiği yerde eterle bayıltarak Şile ormanlık alana götürdükleri belirlendi. Burada baygın haldeki Ahmet Süvari’yi diri diri boğazını keserek öldüren şüphelilerin kazdıkları çukura cesedi gömdükleri öğrenildi.

Yapılan aramada Ahmet Süvari’nin cesedinden geriye kalan bir çene kemiği bulundu. Cesedin diğer parçalarının vahşi hayvanlar tarafından yendiği belirtildi. Poliste işlemleri tamamlanan şüpheliler adliyeye sevk edildi.

Borçluları, iş yerine çağırıp öldürdüGaziantep'te, borçluları tarafından iş yerine çağrılan ve tartışma sırasında tabancayla vurulan Eyyup Yıldırım (51), hayatını kaybetti. Polis, olay sonrası kaçan şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet