Geri Dön
GündemBayram Mesajları - 12 Eylül 2016 Resimli Bayram mesajları

Bayram Mesajları - 12 Eylül 2016 Resimli Bayram mesajları

Kurban Bayramı dünyanın dört bir yanında kutlanıyor. Müslümanlar için büyük önem arz eden Kurban Bayramında sevdiklerinize, arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz en güzel Bayram mesajlarını sizin için hazırladık. İşte 12 Eylül tarihli en güzel Bayram mesajları ve kısa mesaj, Whatsapp için uygun resimli bayram mesajları...

Bayram Mesajları - 12 Eylül 2016 Resimli Bayram mesajları

İslam aleminde büyük öneme sahip olan Kurban Bayramının ilk günü içerisindeyiz. Bayramlar dostluğun, kardeşliğin, Birlik beraberliğin sembolüdür. Kurban Bayramında sevdiklerinize dost akrabalarınıza, yakın arkadaşlarınıza, Uzaktaki ailenize gönderebileceğiniz en güzel Bayram mesajlarını sizin için derledik. Bu özel günde en yeni en güzel Bayram Mesajları ile sevdiklerinizin bayramını kutlayabilir. Bu özel günde onları hatırladığınızı Bayram mesajları ile onlara gösterebilir. Yüzlerinde bir tutam tebessüm olabilirsiniz. İşte 12 Eylül 2016 Kurban Bayramına özel Resimli Bayram mesajları...

BAYRAM MESAJLARI

Nimetlerin en iyisi çalışarak kazanılan, arkadaşların en iyisi de Allah"ı hatırlatandır. Ramazan Bayramınız Mübarek olsun.

En kötü gününüz bu Ramazan Bayramı'ndaki gibi güzel olsun… Bayramınız kutlu olsun…

Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Güzel Düşünceler Nefeslere Dolarsa Güzel Dualar Olur, Dua ise Yüce ALLAH'a Gider Nur Olur, Gökyüzünde Buluşan Dualarımızın NurLanması ümidiyle Bayramınızı Kutlarım..

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Adaletin terazisi, Varlığın Yaratıcısı, merhametin tek göstergesi Olan Yüce Yaratan ALLAH Hayırlı Dualarda Bulunan Muminlerinin Dualarını Kabul Eder, Bu hayırlı bayramda Dualarımız Yüce ALLAH a Mübarek Ramazan Bayramınız Hayırlara Vesile Olur inşallah.

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda... Ramazan Bayramın mübarek olsun!

Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin öyle içten samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi Bayramlar.

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gercek olsun,acılar unutulsun, dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.

Bu özel günler insanlar arasındaki sevgi ve saygının karşılıklı göstergesidir. Bayramlar küslerin barıştığı, kötülüklerin unutulduğu ve kardeşçe selamlaştıkları günlerdir. Her gününüzün bayram tadında geçmesi dileğiyle… Kurban bayramınız mübarek olsun.

Bu mutlu günde, güzel insanlara, özel insanlara, vazgeçemediklerimize; sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bayram olsun, Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Herkesin Kurban Bayramını kutlar, sağlık, esenlik ve huzur dolu nice bayramlar dilerim.

Tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramını kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

Her bayram biraz sevinç biraz da huzurdur, aslında özlemdir, hatırlanmak isteğidir, zamana direniştir, umut tadında mutlu bir Kurban Bayramı geçirmeniz dileğiyle…

RESİMLİ BAYRAM MESAJLARI

Bayram Mesajları - 12 Eylül 2016 Resimli Bayram mesajları

Bayram Mesajları - 12 Eylül 2016 Resimli Bayram mesajları

Bayram Mesajları - 12 Eylül 2016 Resimli Bayram mesajları

Bayram Mesajları - 12 Eylül 2016 Resimli Bayram mesajları

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
ÖTV indiriminin ardından sıfır araçlarda stokçuluk mu yapılıyor?Sıfır araçta yapılan ÖTV fırsatçılığına bir vatandaş sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Videoda araçlar saklanıyor mu yoksa arızalı mı belli değil. Ancak en büyük iddia satıcının ÖTV uyanıklığı nedeniyle böyle bir şey yapması....
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner