Geri Dön

Bayram namazı saat kaçta 2020? Samsun, Amasya, Sinop'da Ramazan bayramı namazı saati

Bayram namazı saat kaçta? Samsun, Amasya, Sinop'da Ramazan Bayramı namazı saat kaçta kılınacak merak konusu oldu. Bu yıl camilerde kılınmayacak olan bayram namazını isteyenler evde kılacak. Peki bayram namazı saat kaçta kılınacak? İl il değişkenlik gösteren namaz vakitleri için arayışa geçen vatandaşlar Samsun, Amasya, Sinop'da bayram namazı saat kaçta? öğrenmek istiyor. İşte Samsun, Amasya, Sinop'da Ramazan bayramı namazı saati 2020...

Bayram namazı saat kaçta 2020? Samsun, Amasya, Sinop'da Ramazan bayramı namazı saati

İslam alemi için büyük anlam ve önemi olan Ramazan Bayramı için kılınacak namaz vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Bu yıl corona virüs salgını nedeniyle 81 ilde uygulanacak olan sokağa çıkma yasağı vatandaşları bayram namazı konusunda düşündürdü. Peki bayram namazı evde saat kaçta kılınır? Samsun bayram namazı saati, Amasya bayram namazı saati, Sinop bayram namazı saatini haberimizde derledik.

BAYRAM NAMAZI SAAT KAÇTA? 2020

SAMSUN'DA BAYRAM NAMAZI SAATİ

Samsun'da bayram namazı saat 05:43'de kılınacak.

AMASYA BAYRAM NAMAZI SAATİ

Amasya'da bayram namazı saat 05:47'de kılınacak.

SİNOP BAYRAM NAMAZI SAATİ

Sinop'da bayram namazı saat 05:45'da kılınacak.

İL İL NAMAZ VAKİTLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

Bakan Albayrak duyurmuştu! Yeni bir finansman paketi yoldaCorona virüs sonrasında normalleşme surecinde yeni bir finansman paketi yolda. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, dün katıldığı bir televizyon programında konut ve turizme yönelik yeni bir finansman paketi hazırladıklarını söylemişti ama detay vermemişti. CNN TÜRK Muhabiri Gülşen Coşkun, o pakette neler olduğuna dair bazı detayları aktardı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber