Geri Dön

Bee Gees filmi için hazırlıklar başladı

“Rocketman” ve “Bohemian Rhapsody” gibi biyografik müzik filmlerinin yakaladığı gişe başarısı yapım şirketlerini daha fazlası için harekete geçirdi.

Bee Gees filmi için hazırlıklar başladı

Hali hazırda konuşulan David Bowie, Boy George ve Elvis Presley filmlerine 70’ler ve 80’lerin birçok pop ve disko hitine imza atmış Bee Gees biyografisi de eklendi. Barry, Robin ve Maurice Gibb kardeşlerden oluşan grubun film hakları Paramount Pictures tarafından alındı. Henüz filmin ismi, yönetmeni ya da oyuncu kadrosuna dair resmî bir açıklama yok. Fakat Bohemian Rhapsody yapımcılarından Graham King’in Bee Gees filminin yaratıcı ekibinde yer alacak. 1978-1979 yıllarında Saturday Night Fever albümüyle 5 Grammy kazanan Bee Gees, 2015’te “Hayat Boyu Başarı Grammy’si”ne layık görülmüştü. Ekibin yaşayan tek üyesi olan Barry Gibb’in film projesine ne ölçüde dahil olacağı da merak konusu.

2 kadına cinsel tacizden gözaltına alındıKütahya’da yolcu otobüsünde 2 kadına cinsel organını göstererek cinsel tacizde bulunduğu iddia edilen Irak uyruklu W.A.S. (29), polis tarafından gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet