Geri Dön

Bekçilik sınav soru kitapçığı ve cevap anahtarı yayımlandı! Sonuç tarihi belli oldu mu?

Bekçilik sınav soru ve cevapları yayımlandı. 13 Temmuz'da gerçekleştirilen Bekçilik sınavının ardından sınav soru kitapçığı ve cevap anahtarı adayların erişimine sunuldu. Peki Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Bekçilik sınav soru kitapçığı ve cevap anahtarı yayımlandı! Sonuç tarihi belli oldu mu?

Bekçilik sınav soru ve cevapları yayımlandı. 13 Temmuz'da gerçekleştirilen Bekçilik sınavının hemen ardından Polis Akademisi Başkanlığı resmi sitesi üzerinden Bekçilik sınav soru kitapçığı ve cevap anahtarı adayların erişimine sunuldu. Peki Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

BEKÇİLİK SINAV SORU VE CEVAPLARI

1. DÖNEM SORU VE CEVAPLARI

2. DÖNEM SORU VE CEVAPLARI

SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Sınav soruları ve cevap anahtarları 16 Temmuz 2019 tarihinde https://www.pa.edu.tr ve www.meb.gov.tr ya da http://odsgm.meb.gov.tr internet adresinden yayımlanacaktır.

Sınav sonuçları ise 07 Ağustos 2019 tarihinden itibaren https://www.pa.edu.tr ve www.meb.gov.tr ya da http://odsgm.meb.gov.tr internet adreslerinden yayımlanacaktır.

Kardeşini öldüren zanlıdan kan donduran ifadeAntalya'nın Manavgat ilçesinde 8 yaşındaki kardeşini ormanlık alanda bıçaklayarak öldüren şahıs, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Ağabey mahkemede ifadesinde, "Ben bilerek ve isteyerek öldürdüm. Babam bana ve diğer kardeşime ilgi göstermezken kardeşim Taha’nın üzerine titriyordu. Bu yüzden sırf babam acı çeksin diye sevmeme rağmen kardeşimi öldürdüm. 15 gündür onu nasıl öldüreceğimi tasarlıyordum" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber