Geri Dön
GündemBekçilik sonuçları açıklandı mı, Bekçilik sonuçları 2021 ne zaman açıklanacak? e - Devlet giriş

Bekçilik sonuçları açıklandı mı, Bekçilik sonuçları 2021 ne zaman açıklanacak? e - Devlet giriş

20 Ocak 2021 Tarihinde 2020/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavına katılan adaylar, bekçilik sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak sorusuna cevap arıyor. e-Devlet üzerinden öğrenilecek olan bekçilik sonuçları Polis Akademisi Başkanlığı tarafından tarihi belirtildi. Bekçi olmak isteyen adaylar ise bekçilik sonuçları ne zaman açıklanacak arayışına girdi. İşte merakla beklenen o tarih...

Bekçilik sonuçları açıklandı mı, Bekçilik sonuçları 2021 ne zaman açıklanacak? e - Devlet giriş

2021 Yılının ilk Çarşı ve Mahalle Bekçiliği sınavı tapıldı. İstanbul alımı olacak adaylar şimdilerde başarı puanlarını öğrenmek için heyecanlanıyor. Milli Eğitim Bakanlığı ve Polis Akademisi tarafından alım süreci yürütülen bekçilerin sonuçları için tarih açıklandı.

BEKÇİLİK SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

2020/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavının sonuçları 15 Şubat 2021 tarihinde açıklanacak olup, sınav sonuçlarına yapılacak itirazlar 17 Şubat 2021 tarihi saat 17.00’a kadar aynı usullerle yapılacaktır.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Ordu'da 2 bin yıllık olduğu tahmin edilen ikinci lahit bulunduOrdu'nun Fatsa ilçesinde kazı çalışmalarının devam ettiği alanda, yaklaşık 2 bin yıllık olduğu tahmin edilen ikinci lahit bulundu.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler