Geri Dön

Ben Bilmem Eşim Bilir Yılbaşı Özel'de eğlence tavan yaptı!

Ben Bilmem Eşim Bilir Yılbaşı Özel programı ile dün akşam Kanal D ekranında izleyenleri ile buluştu. Ben Bilmem Eşim Bilir Yılbaşı Özel'deKibariye - Ali Küçükbalçık, Chloe- Serdar Ortaç, Hilal - Ferman Toprak, Wilma Elles- Kerem Göğüş.gibi ünlü isimler yarıştı. Eğlenceli dakikaların yaşandığı Ben Bilmem Eşim Bilir Yılbaşı özel konseri ile eğlence tavan yaptı.

Ben Bilmem Eşim Bilir Yılbaşı Özel'de eğlence tavan yaptı!

Ben Bilmem Eşim Bilir yarışması yılbaşına özel bölümüyle ekranlara gelecek. Ufuk Özkan'ın sunduğu yarışmada Türk sanat müzğinin "Diva"sı Bülent Ersoy sesi ve şarkılarıyla herkesi büyüleyecek. Ben Bilmem Eşim Bilir'de izleyiciler keyifli bir yılbaşı akşamı geçirecek ve kahkahaya doyacak.

Ben Bilmem Eşim Bilir'in yılbaşına özel programında ünlü çifteler yarışacak. İşte o ünlü isimler: Kibariye - Ali Küçükbalçık, Chloe- Serdar Ortaç, Hilal - Ferman Toprak, Wilma Elles- Kerem Göğüş. Çiftler arasındaki komik ve heyecanlı iletişim Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında eğlenceyi zirveye çıkaracak.

BEN BİLMEM EŞİM BİLİT YEILBAŞI ÖZEL 1. FRAGMANI

Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında Kibariye, Serdar Ortaç ve Ferman Toprak gibi başarılı sanatçılar da şarkılar seslendirerek keyifli bir akşam yaşatacak. Türk popunun ünlü isimleri Buray, Derya Uluğ ve Tuğba Yurt da Ben Bilmem Eşim Bilir'in Yılbaşı Özel programına konuk olarak katılacak.

BEN BİLMEM EŞİM BİLİT YEILBAŞI ÖZEL 2. FRAGMANI

Ayrıca, İllüzyonist Aref Ghafouri'nin de yer alacağı programda ünlü yarışmacılar ile birlikte muhteşem bir şov gösterisi ortaya çıkacak.

Sevgilisini bağlayıp evi ateşe verdiİstanbul Ataşehir'de Alev Y. adında bir kadın, sevgilisi Emre Y. tarafından elleri ve ayakları koli bandıyla bağlandı. Emre Y., daha sonra sevgilisinin bulunduğu evi ateşe vererek kaçtı. Evde mahsur kalan Alev Y., olay yerine gelen itfaiye ekiplerince kurtarıldı. Emniyet ekiplerinin çalışmaları sonucu Emre Y. yakalanarak gözaltına alındı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet