Geri Dön

Benim Adım Melek 15. son bölümde Melek'ten hayati karar... 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT 1'in kısa sürede büyük ilgi gören dizisi Benim Adım Melek 15. yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Sevilen dizinin son bölümüne Melek'in hayati kararı damga vurdu. Peki Benim Adım Melek 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Benim Adım Melek 15. son bölümde Melek'ten hayati karar... 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

BENİM ADIM MELEK 15. BÖLÜMDE NELER OLDU

Küçük Seyitali’nin doğum günü için pasta almaya giden Melek, pastanede gördüğü manzara karşısında çocuklarına acı içinde bakar ve telefonu kapatır. Defne’nin yalan söylemesi Melek’i derinden üzer. Kerem, peçete istemek için içeri girdiğinde annesini görür. Arkasından Defne gelir ve mahcup bir şekilde özür dilemek ister. Bu sırada Seyitali de gelir, annesini görünce sevinçle karşılar. Funda da yanlarına gelir mumları hep birlikte üflemeyi teklif eder. Pastanede mumlar yeniden yakılır ve hep birlikte dilek tutup pastayı üflerler. Melek, gördüğü manzara karşısında gücünü koruyabilecek mi? Defne kendisini affettirmenin yolunu bulabilecek mi? Ömer ve Defne aşkı engellere boyun eğmeden devam ederken, Funda yeni planlarını devreye sokacak. İki aile bu sefer neden ters düşecek? Yaşadıkları yetmezmiş gibi bir de çocuklarından ayrı kalan Melek’in izleyeceği yol ne olacak? Meryem ve Halil evlilik yolunda hızla ilerlerken yürekler yeniden yanacak.

BENİM ADIM MELEK 16. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Benim Adım Melek 16. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

Mersin'de bir okulda patlama gerçekleşti!Mersin'de bir okulun kimya bölümünde gerçekleştiği öğrenilen patlamada 2 öğretmen yaralandı. Dezenfektan üretimi yaptıkları öğrenilen öğretmenlerin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber