Geri Dön

Benim Adım Melek 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Benim Adım Melek 21. son bölüm full kesintisiz izleme linki

TRT 1'in kısa sürede büyük ilgi gören dizisi Benim Adım Melek 21. yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Sevilen dizinin son bölümüne Adnan’ın öfkesinin körüklediği ateş, çevresini de yakmaya başladı ve ortalık karıştı. İşte gözlerin çevrildiği ve merakla beklenen Benim Adım Melek 22. yeni bölüm fragmanı ve 21 son bölüm kesintisiz izleme linki...

Benim Adım Melek 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Benim Adım Melek 21. son bölüm full kesintisiz izleme linki

BENİM ADIM MELEK 21. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Defne ve Ömer hasretle birbirlerine kavuşmuşken üzerlerine düşen gölgenin sahibi neler planlamaktadır? Adnan’ın öfkesinin körüklediği ateş, çevresini de yakmaya başlamıştır. Artık her an Defne’yi takip edecektir. El birliğiyle gereken yapılmış, Seyitali ve Cumali uzattıkları yardım elinin üzerinden şartlarını geri çekmiştir. Hafız’ın mirası artık güvenilir ellerdedir. Kenan’ın öfkesiyle karşı karşıya kalan Alpay, kurnazlığını konuşturup bu durumdan da paçasını kurtarmanın bir yolunu bulabilecek midir? Her şey yoluna girmeye başlamışken, huzurlu gülümsemelerin üzerine kara bulutlar gönderip herkesin yüreğini parça parça eden kim olacak?

BENİM ADIM MELEK 22. YENİ BÖLÜM FRAGMANIBENİM ADIM MELEK 21. SON BÖLÜM İZLEME LİNKİ

Polis havadan helikopterle uyardı: Evde kal AdanaAdana'da polis, corona virüs salgını için alınan önlemler kapsamında, helikopterlerle vatandaşlara anons yaparak, "Kendi sağlığınız ve çevrenizdekilerin sağlığı için evinizde kalın. 65 yaş üstü ve 20 yaş altı vatandaşların sokağa çıkması yasaklanmıştır" uyarısında bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber