Geri Dön
GündemBenim Adım Melek 6. bölüm fragmanı | Melek vazgeçmiyor...

Benim Adım Melek 6. bölüm fragmanı | Melek vazgeçmiyor...

Benim Adım Melek yeni bölümü ile bu akşam izleyici karşısına çıkacak. 6. bölümü yayınlanacak olan dizide Melek bir kez daha doktorla karşı karşıya geliyor. Fakat hastalığının kimse tarafından bilinmesini istemiyor. İşte Benim Adım Melek 6. bölüm fragmanları...

Benim Adım Melek 6. bölüm fragmanı | Melek vazgeçmiyor...

TRT 1'in ilgiyle takip edilen yeni dizisi Benim Adım Melek yeni bölümü ile bu akşam ekranda. Çarşamba günleri yayınlanan dizinin yeni bölümünde neler olacak merak konusu.

BENİM ADIM MELEK YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Melek, doktorla bir kez daha karşı karşıya geliyor. Fakat sonuçların kimseye söylenmemesi konusunda doktora ricada bulunuyor. Melek'in hastalığı ne zamana kadar gizli kalacak? Rapor sonuçlarını öğrenen olacak mı merak konusu.

Çocukları ile yeniden ailesinin yanında kalmak isteyen Melek'e tepkiler gün geçtikçe artıyor. Fakat Melek kalmaya kararlı. Bu kez babasının karşısında daha güçlü duruyor.

BENİM ADIM MELEK 6. BÖLÜM FRAGMANI - 2

BENİM ADIM MELEK 6. BÖLÜM FRAGMANI

Uydudan izleniyor! 3 günde 30 kilometre gittiMuğla'da tedavisi tamamlandıktan sonra uydu takip cihazı takılan ve "Talay" ismi verilen nesli tükenme tehlikesi altındaki yeşil deniz kaplumbağası, 3 günde yaklaşık 30 kilometre yol katetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet