Geri Dön
GündemBenim Kocam Yapmaz filmi oyuncuları kimler? Benim Kocam Yapmaz filmi konusu nedir?

Benim Kocam Yapmaz filmi oyuncuları kimler? Benim Kocam Yapmaz filmi konusu nedir?

Benim Kocam Yapmaz filmi bu akşam televizyonda ilk kez yayınlanacak. 2020 yapımı filminin türü ise komedidir. Bora Onur, Benim Kocam Yapmaz filminin yönetmenliğini gerçekleştirdi. Peki Benim Kocam Yapmaz filmi oyuncuları kimler?

Benim Kocam Yapmaz filmi oyuncuları kimler? Benim Kocam Yapmaz filmi konusu nedir?

Benim Kocam Yapmaz filmi televizyonda izleyicilerle buluşacak. Filmin oyuncu kadrosunda Merve Sevi, Nurseli İdiz ve Çağkan Çula gibi isimler yer alıyor. Filmin konusu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Benim Kocam Yapmaz filmi konusu nedir ve oyuncuları kimler?

BENİM KOCAM YAPMAZ FİLMİ KONUSU NEDİR?

Örnek gösterilen bir evliliği olan Selvi'nin, kocasının sadakatinden zerre şüphesi yoktur. Ta ki bir kaza yüzünden kocası Sami'nin hastaneye kaldırıldığını öğrenene kadar! Kocasının kaza sırasında yalnız olmadığını öğrenir. Yaşadıkları kötü tecrübeler yüzünden hiç bir erkeğe güvenmeyen Selvi'nin çatlak ailesi, gerçeği öğrenmek için Sami'nin peşine düşer ve başları belaya girer.

BENİM KOCAM YAPMAZ FİLMİ OYUNCULARI

MERVE SEVİ, ÇAĞKAN ÇULHA, NURSELİ IDİZ, ŞEYLA HALİS, KİMYA GÖKÇE AYTAÇ, WILMA ELLES, ORÇUN KAPTAN

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Adana'da silahlı kavgaAdana'da iki grup arasında yol ortasında çıkan silahlı kavgada Hüseyin C. boynundan ve karnından, Kazım D. ise bacağından yaralandı. Hastaneye kaldırılan yaralıların hayati tehlikelerinin bulunduğu öğrenildi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner