Geri Dön

Benimle birlikte olmaya çalıştı

Hollywood efsanelerinden Travolta’nın masaj için tuttuğu John Doe ünlü aktör hakkında ‘cinsel saldırı’ suçlamasıyla 3.5 milyon liralık dava açtı

Benimle birlikte olmaya çalıştı

Dünyaca ünlü oyuncu John Travolta, bir erkeğe cinsel saldırı ile suçlanıyor. John Doe adında bir masör ünlü oyuncuya, cinsel saldırı ve tacizden dava açarak, 2 milyon dolar (3.5 milyon TL) tazminat talep etti. İddiaya göre, Travolta masörü bir internet ilanından buldu. Masöre saati 200 dolara (355 TL) masaj yaptıran Travolta’nın Beverly Hills Otel’de 16 Ocak’ta gerçekleşen olayda, masaj sırasında Doe ile seks yapmaya çalıştığı öne sürüldü. İddiaları reddeden Travolta, o tarihlerde California’da bile olmadığını söyledi.

Kondom ve kek parçası
İddianamede şu ayrıntılar yer aldı: “Davalı, davacıyı siyah LEXUS SUV marka bir arabaya aldı. Arabanın konsolunda kondomlar, yerde de çikolatalı kek paketleri bulunuyordu. Travolta hiç çekinmeden Doe’nin önünde çırılçıplak soyundu. Masajın ilk saati olaysızdı. Sadece bu sırada sık sık Travolta kalçasını örten havluyu bilinçli olarak aşağı çekti, Doe ise yukarı kaldırdı. Bir saat boyunca bu olay 10’dan fazla defa tekrarlandı. Travolta, Doe’nin bacaklarına dokunmaya başladı.
Daha sonra Travolta, Doe’nin cinsel bölgelerine dokundu. Travolta özür diledi fakat yaramaz bir çocuk gibi güldü. Daha sonra Doe’nin cinsel organına dokundu. Doe bu sırada kaçmaya çalıştı. Daha sonra Travolta masaya oturdu ve Doe’ye yer değiştirmeyi ve ona masaj yapmayı teklif etti. Doe bunun uygunsuz ve kanunsuz olduğunu söyledi. Bunun üzerine Travolta, “Hadi ama, sana Ö yapacağım” dedi ve “Bana güzel bir şey söyle” diye ekledi. Bu sırada Travolta havluyu çıkarmış ve mastürbasyon yapıyordu.

Uzaklaşmaya çalıştı’
Doe, Travolta’dan uzaklaşmaya çalıştı. Fakat Travolta çıplak bir şekilde üzerine yürümeye ve bağırmaya başladı. Doe, Travolta’ya giyinmesini yoksa polisi arayacağını söyledi. Bunun üzerine giyinmeye başlayan Travolta, ‘Bir Hollywood yıldızı kadın tanıdığını, isterse onu da çağırabileceğini” belirtti. Doe bu sırada defalarca polisi arayacağı tehdidini tekrarladı. Bunun üzerine Travolta, Doe’yi aldığı yere geri bıraktı.”

Binlercesi gökyüzünü kapladı! Kayseri'den inanılmaz görüntülerKayseri'de, binlerce sığırcığın gökyüzündeki hareketleri ilgiyle izlendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet