Geri Dön
GündemBerber ve kuaförler tam kapanma süresince kapalı olacak mı? 17 gün boyunca kuaförler açık olacak mı?

Berber ve kuaförler tam kapanma süresince kapalı olacak mı? 17 gün boyunca kuaförler açık olacak mı?

Berber ve kuaförler konusunda araştırmalar devam ediyor. 29 Nisan 17 Mayıs tarihleri arasında uygulanacak olan 17 günlük sokağa çıkma yasağı süresince berber ve kuaförler açık olacak mı sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Yayımlanan genelgede berber ve kuaförlerin 17 günlük süreçte açık olup olmayacağı ise araştırma konusu olmaya devam ediyor. Peki 17 gün boyunca kuaför ve berberler açık olacak mı?

Berber ve kuaförler tam kapanma süresince kapalı olacak mı? 17 gün boyunca kuaförler açık olacak mı?

Berber ve kuaförler tam kapanma sürecinde açık olacak mı sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Gerçekleştirilen son Kabine Toplantısının ardından açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan 29 Nisan-17 Mayıs tarihleri arasında tam kapanmaya geçileceği açıklandı. Bu kararın duyurulmasının ardından vatandaşlar berber ve kuaförler tam kapanma sürecinde açık olacak mı sorusuna yanıt aramaya başladı. İşte merak edilen sorunun yanıtı..

BERBER VE KUAFÖRLER TAM KAPANMA SÜRECİNDE AÇIK OLACAK MI?

Berber ve kuaförler tam kapanma sürecinde kapalı olacak. Yayımlanan genelgede berber ve kuaförlerin tam kapanma sürecinde çalışıp çalışmayacağına dair bilgi yer almazken 17 günlük süreçte berber ve kuaförler kapalı olacak

Haziran'da şoke eden görüntü! Bir anda bastırdıBursa'da'da etkili olan sağanak ve dolu nedeniyle cadde ve sokaklar göle döndü. Hazırlıksız yakalanan vatandaşlar, önlem almaya çalıştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet