Geri Dön
GündemBerna Keklikler kimdir? (Gönüllüler Takımı)

Berna Keklikler kimdir? (Gönüllüler Takımı)

Survivor gönüllüler takımında yer alan Berna Keklikler yarışmalarda gösterdiği azmi ve gayretinin yanı sıra Survivor adasında gözyaşları ile ön plana çıkan yarışmacılar arasında yer alıyor. Yaşanan tartışmaların odak noktası olan Berna Keklikler, son dönemlerde takımının dokunulmazlık oyunlarına ambargo koymasının ardından çok fazla sıkıntı yaşamıyor. Peki Berna Keklikler kimdir?

Berna Keklikler kimdir? (Gönüllüler Takımı)

Berna Keklikler, Survivor gönüllüler takımında yer alıyor. Survivor adasına geldiği günden bu yana 93 oyuna çıkan Berna Keklikler 47 oyundan galibiyet ile ayrılırken 46 oyundada mağlup olmaktan kurtulamadı. Survivor performans sıralamasının 12. sırrasında yer alan Berna Keklikler, Survivor 8. haftada kızlar puan durumunda ise 3. sırada yer aldı. Geçtiğimiz hafta çıktığı 10 oyundan 6 galibiyet alan Berna Keklikler 4 kez kaybetti.

BERNA KEKLİKLER KİMDİR?

Almanya doğumlu olan Berna Keklikler, İstanbul’da kardeşiyle yaşamakta. Ekonomi eğitimi alan Berna Keklikler, Almanya’da katıldığı güzellik yarışması, Miss Turkuaz Germany’iyi kazandı. Fıtness, crunch ve yüzme sporlarıyla ilgilenmekte olan Berna Keklikler, oyunculuk ve modellik ile uğraşıyor.

2016’nın Eylül ayında TV8’de başlayan Göz6 programına katılarak Survivor hedefi için ilk adımını atan Berna Keklikler, Göz6 evinde finale çıkarak, Kızlar Takımı’nın şampiyonu oldu ve Survivor 2017’ye katılma hakkını kazandı.

Sinemaya düşkün bir insan olduğunu ifade eden Berna Kekklikler, başta bale, buz pateni, yüzme, veleybol olmak üzere pek çok spor dalı ile ilgilendiğini ve haftanın her günü mutlaka spor yaptığını ifade ediyor.

Survivor'a katılma sebebini maceracı ve savaşçı ruhuna bağlayan Berna Keklikler, doğaya çok düşkün olduğunu ve ada şartlarına kolayca uyum sağlayacağını söylüyor.