Geri Dön
GündemBerna Keklikler kimdir? Survivor 2017

Berna Keklikler kimdir? Survivor 2017

Berna Keklikler Survivor 2017'nin bu haftaki eleme adaylarından biri oldu. Hırslı yapısı ve diğer yarışmacılarla girdiği polemikleriyle dikkat çeken Berna Keklikler'in kim olduğu merak ediliyor. İşte Berna Keklikler hakkındaki tüm bilgiler...

Berna Keklikler kimdir? Survivor 2017

Survivor Gönüllüler takımında yarışan Berna Keklikler bu hafta eleme potasına girdi. Dün akşamki dokunulmazlık oyununda Survivor Gönüllüler takımının yenilmesiyle Berna Keklikler elenmesi yönünde aday olarak çıkarılan isimlerden biri oldu. İşte Berna Keklikler kimdir sorusunun cevabı...

BERNA KEKLİKLER KİMDİR?

Almanya’da dünyaya gelen yarışmacı 27 yaşındadır. İstanbul’da kardeşi ile birlikte hayatını devam ettiren Berna Keklikler ekonomi eğitimi almaktadır. Almanya’da katıldığı güzellik yarışması, Miss Turkuaz Germany’i kazandı. Yüzme, fitness ve crunch ile uğraşan Berna Keklikler, aynı zamanda modellik ve oyunculuk ile de uğraşmaktadır.

Berna ilk olarak 2016 yılında Eylül ayında TV8 kanalında başlayan Göz6 programına katıldı. Göz6 programında finale çıktı ve gösterdiği performans ile de kızlar takımından şampiyon olarak çıkıp Survivor 2017 yarışmasında yarışmacı olmaya hak kazandı.

Sinemaya düşkünlüğünü de dile getiren Berna Keklikler, bale başta olmak üzere buz pateni, yüzme ve voleybol olmak üzere pek çok sporla ilgilendiğini belirtti. Haftanın her günü de mutlaka spor yaptığını belirtti.

Almanya’da gerçekleştirilen Miss Turkuaz Germany yarışmasını kazanarak güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Berna Keklikler aynı zamanda da Göz6 programında kızlar takımından şampiyonluğunu ilan ederek de bir başka başarı örneği sergiledi. Survivor’a katılma sebebi sorulduğunda kendisinin savaşçı ve maceracı bir ruha sahip olduğunu, doğaya düşkün olduğunu ve ada şartlarının kendisini zorlamayacağını belirtti. Survivor 2017 yarışmasının yarışmacılara ait tanıtım bölümünde ‘’Yapamaz dediler, şampiyon oldum, Survivor şimdi sıra sende’’ diyerek yarışma için iddialı olduğunu göstermiştir.