Geri Dön
GündemBeton mikseri devrildi, otobüs yolcuları yürümek zorunda kaldı

Beton mikseri devrildi, otobüs yolcuları yürümek zorunda kaldı

Kağıthane'de, sapağa süratli giren sürücünün kontrolünden çıkan beton mikseri devrildi. Kazada, sürücü hafif şekilde yaralanırken, mazot dökülmesi nedeniyle yol bir süre trafiğe kapatıldı. Yolun açılmasını bekleyen otobüs yolcuları, araçlardan inerek yürümek zorunda kaldı.

Beton mikseri devrildi, otobüs yolcuları yürümek zorunda kaldı

TEM Otoyolu Seyrantepe Mevkiinde saat 18.00 sıralarında meydana gelen kazada, iddiaya göre, Beşiktaş-Levent sapağına süratli bir şekilde giren 34 AR 9137 plakalı kamyon mikserinin sürücüsü, direksiyon hakimiyetini kaybetti. Kontrolden çıkan mikser önce demir bariyere ardından varyant ayağına çarparak devrildi. Kazada hafif şekilde yaralanan sürücü çevreden yetişen diğer sürücülerin yardımıyla araç içinden çıkarılarak hastaneye kaldırıldı.

Beton mikseri devrildi, otobüs yolcuları yürümek zorunda kaldı

Kaza sonrası mikserden mazot dökülürken, kayganlaşan zeminde başka kaza yaşanmaması için yol trafiğe kapatıldı. Sapak girişinde trafik yoğunluğu yaşanırken, güzergahı kullanan İETT otobüslerindeki yolcular yolun açılmasını bekledi. Bir süre otobüs içinde bekleyen yolcular daha sonra araçlardan inerek yürümek zorunda kaldı.

Belediye çalışanlarınca yola kum dökülmesinin ardından, bekleyen araçlara kontrollü geçiş izni verildi.

Beton mikseri devrildi, otobüs yolcuları yürümek zorunda kaldı

Kızını parka götüren baba ölmüştü! Şehir eşkıyaları böyle çatıştıŞişli'de kızını parka götürmek isteyen kişinin ölümüyle sonuçlanan çatışmaya ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde eli silahlı kişilerin rast gele ateş açtığı ve mahalledeki bir kişinin vurulduğu görülüyor. Sıkılan kurşunlarla araçların camları da patlıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet