Geri Dön

Beyoğlu’nda narkotik operasyonu

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü’ne bağlı Sokak Suçlarıyla Mücadele Timi, Tarlabaşı Bulvarı Dolapdere Caddesi ile Bülbül Mahallesi’nde uyuşturucu satışı yapıldığı ihbarı üzerine çalışma başlattı.

Beyoğlu’nda  narkotik operasyonu

Belirlenen adreslere baskın düzenleyen tim, özel hareket polislerinin de desteğiyle, çok sayıda metruk binada arama gerçekleştirdi. Aramalarda kaçmak ve uyuşturucu satışını kolaylaştırmak için kullanıldığı değerlendirilen bir tünel tespit edildi. Operasyonda, 2 silah ve 2 kiloya yakın uyuşturucu madde ile hassas terazi ele geçirildi. Operasyonlarda 3 şüpheli gözaltına alınarak emniyete götürüldü.

Bilim Kurulu Üyesi açıkladı! Kan grubunun Covid-19'dan koruyucu bir yönü yokSağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Afşin Emre Kayıpmaz, kan grupları ile Covid-19 arasındaki ilişkiye dair, "Hangi kan grubu olursa olsun, her ne kadar çalışmalarda belirli kan gruplarında hastalarda daha nadir olduğu gösterilmiş olsa da tedbirler tüm kan grupları için aynıdır. Kişinin kan grubu ne olursa olsun, kan grubunun koronavirüsten koruyucu bir yönü yoktur" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet