Geri Dön

Bilet numarası ile Milli Piyango sonuçları nasıl öğrenilir? 2021 Yılbaşı Özel piyango bileti sorgulama ekranı

Milli Piyango 2021 Yılbaşı çekilişi başladı ve sonuçların açıklanacağı saat heyecan yaratıyor. Bu yıl online olarak da bilet alınabilen yılbaşı çekilişine katılım önceki yıllara oranla daha yüksek. Tercihe göre ister çeyrek, yarım, tam bilet seçeneklerinden birine sahip olan vatandaşlar, seçtiği bilet numarası ile Milli Piyango sonuçları nasıl ve nereden öğrenilir sorusuna yanıt arıyor. 2021 Yılbaşı Özel piyango bileti sorgulama ekranı Milliyet’in milli piyango sonuçları sayfası...

Bilet numarası ile Milli Piyango sonuçları nasıl öğrenilir? 2021 Yılbaşı Özel piyango bileti sorgulama ekranı

2020 Yılına veda ederken, 2021 yılında gerçekleşmesi istenilen tüm dilekler adeta sıraya girdi. Yeni yılın ilk gününe büyük mutlulukla uyanmak isteyenler, şansını yılbaşı bileti alarak kullandı. 31 Aralık Milli Piyango 2021 Yılbaşı çekilişine katılanlar için heyecan artıyor. Bilet alan ve 100 Milyon TL’lik çekilişe katılan vatandaşlar sonuçları nereden sorgulanabileceğini de araştırıyor. Millipiyangoonline.com sitesi üzerinden alınan biletlerin numaraları yine aynı ekran üzerinden ne kadar kazandırdığını gösteriyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da heyecanı katlanan Milli Piyango Yılbaşı çekilişi 2021, yine canlı yayın üzerinden gerçekleştirilecek. canlı yayında çekilen şanslı toplar bilet sahiplerini ekrana kilitleyecek. Amortinin hangi numaralar olduğunu, biletindeki kaç numaranın ne kadar kazandırdığını bilmek isteyenler için haberimizin içeriğinde 2021 Yılbaşı Özel piyango bileti sorgulama ekranı bulunuyor. İşte bilet numarası ile milli piyango sonuçları nereden ve nasıl öğrenilir sorusunun yanıtı…

MİLLİ PİYANGO ONLİNE DUYURDU

"Milli Piyango yeni yıl çekilişi sonuçları bu gece 23:00’te yapılacak olan büyük ikramiye çekilişinin tamamlanmasını takiben 2 saat içerisinde sorgulanabilir olacaktır. Millipiyangoonline.com veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması üzerinden satın alınmış online biletlerin ikramiye kazanımları büyük ikramiye çekilişinin tamamlanmasını takiben 3 saat içerisinde üyelik hesaplarına tanımlanıyor olacaktır."

SORGULAMA EKRANI

Milli Piyango Sorgulama

AMORTİ NEDİR?

Milli Piyango biletinin her çekilişte son rakamına göre biletlere verilmekte olan ikramiye. Değeri biletin değeri kadardır.

Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu ( 3 Mart 2021 )Sağlık Bakanlığı Türkiye'nin koronavirüs tablosunu açıkladı. Türkiye'de son 24 saatte 138 bin 18 Kovid-19 testi yapıldı, 11 bin 520 kişinin testi pozitif çıktı, 65 kişi hayatını kaybetti. Ağır hasta sayısı 1224 oldu, 7 bin 191 kişinin Kovid-19 tedavisinin/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 2 milyon 593 bin 264'e yükseldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet