Geri Dön

Bilim Kurulu Toplantısı ne zaman, kararlar belli oldu mu, saat kaçta? Bilim Kurulu toplantısı kararları açıklandı mı?

Bilim Kurulu Toplantısı son dakika gelişmeleri merak ediliyor. Bilim Kurulu üyeleri, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında toplanacaklar. Bilim Kurulu Toplantısı saati ve kararları ile ilgili ayrıntılar araştırılıyor. Peki Bilim Kurulu toplantısı ne zaman, kararlar açıklandı mı?

Bilim Kurulu Toplantısı ne zaman, kararlar belli oldu mu, saat kaçta? Bilim Kurulu toplantısı kararları açıklandı mı?

Bilim Kurulu Toplantısı bugün gerçekleştirilecek. Bilim Kurulu Toplantısı saati ile ilgili ayrıntılar paylaşıldı. Toplantının yapılacağı saat ve kararlarla ilgili detaylar merak ediliyor. Peki Bilim Kurulu toplantısı ne zaman, kararlar belli oldu mu?

BİLİM KURULU TOPLANTISI NE ZAMAN?

Bilim Kurulu aşı gündemiyle saat 18.00'de Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında toplanacak.

BİLİM KURULU KARARLARI BELLİ OLDU MU?

Bilim Kurulu toplantısı sonuçları açıklandığı zaman detaylar haberde yer alacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye Genç İş Adamları heyetini kabulünde açıklamalarda bulunduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Vahdettin Köşkü’nde Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu (TÜGİK) Genel Başkanı Erkan Güral ve beraberindeki heyeti kabulü sonrası açıklamalarda bulundu. 'Yüksek faize karşı olduğunu' ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yüksek faizle ülkemin kalkınacağına inanmıyorum, kimse kusura bakmasın ben bunu anlatmaya devam edeceğim." dedi. Öte yandan Erdoğan kapsamlı reform paketinin yakında kamuoyuyla paylaşılacağını duyurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet