Geri Dön

BİM aktüel katalog! Alışveriş yapmak isteyenlerin tercihi...

BİM 11 Şubat aktüel katalog yayınlandı. 11 Şubat 2020 tarihinde geçerli olan BİM aktüel katalog sayfaları yoğun ilgi görüyor. Alışveriş yapmak isteyenlerin tercihi olan BİM aktüel katalog ürünleri haberimizde yer alıyor.

BİM aktüel katalog! Alışveriş yapmak isteyenlerin tercihi...

Her hafta düzenli olarak Salı ve Cuma günleri indirime giren BİM marketleri, her haftanın başında BİM aktüel kataloğu halka sunuyor. Halk arasında sık sık tartışma konusu olan market ürünlerinden indirimli olanlar her hafta büyük ilgiyl karşılaşıyor. Bugün geçerli olan bİM indirimleri vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamasında etkin bir rol oynuyor. Hem hesaplı hem de çeşitli ürünleriyle ilgi gören haftalık bİM indirimleri her yaşa hitap ediyor. İşte BİM aktüel katalog sayfaları haberimizde. BİM marketlerine gitmeden önce haberimizde yer alan BİM aktüel katalog sayfalarını inceleyerek ürünler hakkında bilgi alabilir ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

BİM AKTÜEL KATALOG 11 ŞUBAT SALI

BİM aktüel katalog Alışveriş yapmak isteyenlerin tercihi...
BİM aktüel katalog Alışveriş yapmak isteyenlerin tercihi...


 

Sinirlioğlu'ndan flaş açıklamalarTürkiye'nin Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu, ''Türkiye savaş istemiyor ama güvenliği tehdit edilirse de güç kullanmakta tereddüt etmeyecek.'' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber