GündemBir kadın cinayeti daha: Eski sevgilisini vurup intihar etti

Bir kadın cinayeti daha: Eski sevgilisini vurup intihar etti

09.04.2016 - 10:44 | Son Güncellenme:

Mersin’in Tarsus İlçesi’nde bir süre önce kendisinden ayrılan kız arkadaşını çalıştığı eczanede tabancayla ağır yaraladıktan sonra intihar etti. Dehşet anları ise saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.

Bir kadın cinayeti daha: Eski sevgilisini vurup intihar etti

Eski sevgilisinin vurduğu kadın öldüMersin'in Tarsus ilçesinde terk ettiği sevgilisi tarafından tabancayla vurulan genç kadın tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Eski sevgilisinin vurduğu kadın öldü

Haberin Devamı

Alınan bilgiye göre, bir eczanede çalışan teknisyen 1 çocuk annesi Serap Demir (33), eşinden boşandıktan sonra aynı soyada sahip Mersin'de müteahhitlik yapan Şahin Demir (48) ile arkadaş oldu. Serap Demir, bir süre sonra Şahin Demir'den geçtiğimiz günlerde ayrılarak Cumhuriyet Savcılığı'na koruma talebinde bulundu.

Şahin Demir'de, Serap Demir'den kendisine ait altınları geri vermesini istedi. Serap Demir de altınlarını teslim edeceğini söyleyince Şahin Demir, Tarsus'taki eczaneye gitti. Altınları alan Şahin Demir ile genç kadın arasında tartışma çıktı. Şahin Demir, yanında taşıdığı tabancasını çekip, Serap Demir'e bir el ateş etti. Sırtından yaralanan genç kadın kaçıp yakındaki bir eve sığındı. Peşinden gidip kadını dışarı çıkarttığı kadın yere yığılınca öldüğünü düşünen Şahin Demir, bu kez aynı tabancayla kendi başına ateş etti. Şahin Demir olay yerinde hayatını kaybetti.

Haberin Devamı

Bir kadın cinayeti daha: Eski sevgilisini vurup intihar etti

Ağır yaralanan Serap Demir ise kaldırıldığı Tarsus Devlet Hastanesi'nde yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Şahin Demir ile Serap Demir'in cenazeleri otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.