Geri Dön

Bir Kira Bir Yuva kampanyası nedir, nasıl başvuru yapılır? 'birkirabiyuva.org' adresinden başvuru yapılıyor...

Bir Kira Bir Yuva kampanyası ile ilgili detaylar gündemde yer alıyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tunç Soyer, Bir Kira Bir Yuva kampanyasıyla mağdur olanlara kira desteği sağlanacağını açıkladı. Peki Bir Kira Bir Yuva kampanyasına nasıl başvuru yapılır?

Bir Kira Bir Yuva kampanyası nedir, nasıl başvuru yapılır? 'birkirabiyuva.org' adresinden başvuru yapılıyor...

Bir Kira Bir Yuva kampanyası projesine 24 saatte 10 milyon 180 bin lira desteğin ulaştığını İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer açıkladı. Bir Kira Bir Yuva kampanyasına "www.birkirabiryuva.org" adresinden ulaşılabiliyor. Peki Bir Kira Bir Yuva kampanyasına nasıl başvuru yapılır?

BİR KİRA BİR YUVA KAMPANYASI NEDİR?

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, depremin ardından ev ihtiyacı doğan afetzedelerle onlara destek olmak isteyenleri buluşturacak yeni bir kampanya başlattı. Depremde zarar görenlere kira desteği vermek ya da boş durumdaki evini kullanıma açmak isteyenler, ‘Bir Kira Bir Yuva’ adıyla hayata geçirilen dayanışma kampanyasına, oluşturulan web sitesi üzerinden bildirimde bulunacak.

BİR KİRA BİR YUVA KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Kampanya için, www.birkirabiryuva.org adresine başvurulabiliyor. Burada kullanıcılara yönelik ‘Eve İhtiyacım Var’, ‘Kira Desteği Vermek İstiyorum’ ve ‘Evim Kullanılsın İstiyorum’ başlıklı butonlar yer alıyor. Kira desteği vermek isteyen vatandaşlar, yardım miktarını ve kişisel bilgilerini formlara işliyor.

Osmanoğlu için Ayasofya-i Kebir Camii'nde gıyabi cenaze namazı kılındıŞam'da tedavi gördüğü hastanede 88 yaşında vefat eden Osmanlı Hanedan Reisi Şehzade Dündar Abdülkerim Osmanoğlu için Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nde gıyabi cenaze namazı kılındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet