Geri Dön
GündemBir Litre Gözyaşı 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Litre Gözyaşı 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Bir Litre Gözyaşı dizisi 9. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Pazar akşamları yayınlanan Bir Litre Gözyaşı yeni bölümde Cihan, en yakın arkadaşını Mahir'i öperken gördü ve ortalık karıştı. Peki Bir Litre Gözyaşı 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Litre Gözyaşı 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Litre Gözyaşı dizisi 9. yeni bölümü ile dün akşam izleyecisinin karşısına çıktı. Sevilen dizide Cihan en yakın arkadaşı ve Mahir'i dudak dudağa görünce büyük üzüntü yaşadı ve olaylar gelişti. Bir Litre Gözyaşı 10. yeni bölüm fragmanı ise yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

BİR LİTRE GÖZYAŞI 9. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mahir, Cihan'ı sevdiğini söylemek için yeni yollar arayacaktır. Cihan'a kendini affettirmek zorunda olan Mahir için zorlu bir süreç başlayacaktır. Bir taraftan Cihan'ın hislerini öğrenmek isteyen Mahir bir taraftan Cihan'ın en yakın kız arkadaşının kendisine aşık olduğu gerçeği ile yüzleşmek zorunda kalır. Muzaffer Ali'ye son uyarısını yapacaktır.

BİR LİTRE GÖZYAŞI 9. BÖLÜM FRAGMANI

Küçükçekmece'de kağıt ve ambalaj fabrikasında yangınKüçükçekmece'de kağıt ve ambalaj fabrikasında saat 00.00 sıralarında başlayan yangın 5 saat süren müdahalenin ardından kontrol altına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet