Geri Dön
GündemBir Litre Gözyaşı 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Litre Gözyaşı 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Litre Gözyaşı 10. bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi Bir Litre Gözyaşı yeni bölüme Cihan'ın gördüğü bir rüya sonrası sarsılması damga vurdu. Peki Bir Litre Gözyaşı 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Litre Gözyaşı 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Pazar akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Bir Litre Gözyaşı yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümü geride bıraktı. Bir Litre Gözyaşı 11. yeni bölüm fragmanı ise yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

BİR LİTRE GÖZYAŞI 10. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Diğer yandan Cihan’ın gördüğü bir rüya, hayata dair düşüncelerini kökünden sarsar. Bu durum en çok da Mahir’i kaygılandırıyordur.

Mahir, Cihan’ı yeniden hayata bağlamaya çalışırken Cihan’ın direnci, başlarına olmadık şeylerin gelmesine neden olur. Bu arada Elif’in okulundan gelen telefon Figen’i çok endişelendirir ve Elif’in neler yaptığını bulmaya karar verir.

BİR LİTRE GÖZYAŞI 10. BÖLÜM FRAGMAN

Uydudan izleniyor! 3 günde 30 kilometre gittiMuğla'da tedavisi tamamlandıktan sonra uydu takip cihazı takılan ve "Talay" ismi verilen nesli tükenme tehlikesi altındaki yeşil deniz kaplumbağası, 3 günde yaklaşık 30 kilometre yol katetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet