Geri Dön
GündemBir Litre Gözyaşı 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Litre Gözyaşı 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'nin kısa sürede büyük bir ilgi gören dizisi Bir Litre Gözyaşı 11. son bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümü geride bıraktı. Mahir'in annesinin Cihan'la konuşması olayların seyrini değiştiriyor. Cihan, Mahir'den uzaklaşmayı kabul edecek mi?

Bir Litre Gözyaşı 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Litre Gözyaşı 11. bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Sevilen dizinin yeni bölümüne Cihan'ın şok kararı damga vurdu. Bir Litre Gözyaşı 12. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

BİR LİTRE GÖZYAŞI 11. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bir Litre Gözyaşı 11. Bölümde, Cihan kazayı hafif sıyrıklarla atlatır fakat Mahir bir türlü kendine gelememektedir. Uzun süren bu bekleyiş Cihan’ı Mahir’e iyice yaklaştırır.

Bir Litre Gözyaşı 16 Aralık Pazar yayınlanan yeni bölümde Mahir’in geçirdiği kaza Cihan’ı alt üst eder.

Kazanın ardından birbirlerine karşı yumuşayan Cihan, Ali, Mahir ve Hande’nin arasındaki dengeler ise Cihan’ın şok kararıyla derinden sarsılacaktır.

BİR LİTRE GÖZYAŞI 11. BÖLÜM FRAGMANI

Ağaçları 'avcı böcek' koruyor! Bir dişi 400 yumurta bırakırBATI Akdeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü (BATEM) laboratuvarlarında, Antalya'daki üretim alanlarındaki zararlılara karşı mücadelede kullanılan 'avcı böcek' üretiliyor. Özellikle nar, turunçgiller ve muz ağaçlarına ve meyvelere zarar veren unlu bit zararlısının doğal avcısı üzerine çalışan BATEM mühendisleri, bu zararlıya karşı uğur böceği ailesinden 'Cryptolaemus montrouzieri' böceği avcı olarak üretti. Üreticilerin büyük ilgi gösterdiği avcı böceğin 10 tanesi, 1 ağacı sezon boyunca zararlılardan koruyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet