Geri Dön
GündemBir Litre Gözyaşı 14. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Bir Litre Gözyaşı 14. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Kanal D'nin kısa sürede büyük ilgi gören dizilerinden biri olan Bir Litre Gözyaşı 14. yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağına dair resmi açıklama geldi ve yeni bölüm tarihi belli oldu.

Bir Litre Gözyaşı 14. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Pazar akşamları zleyicisini ekrana kilitleyen Bir Litre Gözyaşı yeni bölümü için izleyiciler sabırsızlanıyor. Bir Litre Gözyaşı dizisinin yeni bölüm yayın tarihi açıklandı. İşte merakla beklenen o gün...

BİR LİTRE GÖZYAŞI YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Bir Litre Gözyaşı 14. yeni bölümüyle 27 Ocak 2019 Pazar akşamı 20.00'de Kanal D'de...

BİR LİTRE GÖZYAŞI YENİ FRAGMAN YAYINLANDI MI?

Bir Litre Gözyaşı 14. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında haberimizin içeriğinden izleyebilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Annesinin Cihan ile konuşup aralarının bozulmasına sebep olduğunu öğrenen Mahir, evi terk eder. Mahir’in şimdi tek isteği Cihan’la bir araya gelmektir. Ayla’dan Mahir’in gönlünün Cihan’da olduğunu öğrenen Hande ise çılgına döner. Cihan’dan intikam almak için kolları sıvar.

İşten atıldığını öğrenip dükkanda çalışmaya başlayan Figen’in çabaları yetersiz kalır. Borçlarla uğraşan Muzo bir de dükkanın başına gelenler ile uğraşmak zorunda kalır. Cihan’ın hastalığı yetmezmiş gibi, yeni yılda parasızlıkla sınanacak olan aileyi zor günler beklemektedir.

Yeni yılı karşılamak üzere şehir dışına geziye giden gençlerin eğlenceli ama bir yandan da gergin yılbaşı macerası, Cihan ve Mahir’in başına gelen felaket ile beklenmedik bir şekilde son bulur!

İstanbul'da balıkçı teknesine gemi çarptıYavuz Sultan Selim Köprüsü altında balıkçı teknesine konteyner gemisi çarptı. Dev geminin parçaladığı teknedeki 1 kişi ölürken 2 kişi ise yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet