Geri Dön
GündemBir Litre Gözyaşı 15. bölümü ile final yapıyor!

Bir Litre Gözyaşı 15. bölümü ile final yapıyor!

Bir Litre Gözyaşı final bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Heyecanın dorukta olacağı yeni bölümde, Cihan'ın kimi seçeceği merakla bekleniyor. İşte Bir Litre Gözyaşı 15. yeni bölüm fragmanı...

Bir Litre Gözyaşı 15. bölümü ile final yapıyor!

Pazar akşamları yayınlanan Bir Litre Gözyaşı final bölümünde heyecan dorukta. Bir Litre Gözyaşı 15. yeni bölümüyle Pazar akşamı izleycisini ekrana kilitleyecek. Peki final bölümünde neler olacak?

BİR LİTRE GÖZYAŞI FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Bir Litre Gözyaşı 15. Bölüm Final Fragmanı yayında! Cihan, geçmişi ve bugünü arasında kalıyor! İki aşk arasında kalan Cihan, kimi seçecek?

Aradan geçen yıllarda kendini zor da olsa toparlayabilen Cihan, hiç beklemediği bir şekilde Mahir'in ölmediğini öğrenir. Fakat Mahir'in yokluğunda hayatına devam eden Cihan için artık Ali vardır. Yaşadığı sürpriz karşılaşma sonrası ne yapacağını bilemeyen genç kız için zor günler başlar. Ali'ye bu durumu nasıl anlatacağını bilemeyen Cihan, derin bir kedere sürüklenir. Ali ise sevdiği kadında bir gariplik olduğunu anlar. Bu düşüncesini dile getirse de tatmin edici bir cevap alamaz. Öte yandan Cihan bu durumu babasına anlatır. Yaşadıkları şeyin inanılmaz bir olay olduğunun farkındadır. Hayatın tuhaflıkları bununla sınırlı kalmaz. Cihan, Mahir ile beraberken Ali'yi karşısında bulur. Artık Cihan için karar verme zamanı gelmiştir. Ya daha önce kaybedip sonrasında tekrar bulduğu, hayatının aşkı olan Mahir'i ya da zor günlerinde onun yanında olup desteğini esirgemeyen Ali'yi seçecektir. Cihan'ın zor kararı ne olacak?

BİR LİTRE GÖZYAŞI FİNAL FRAGMANI

Sağlık Bakanlığı duyurdu: 5 milyon doz Sinovac aşısı Türkiye'ye ulaştıSağlık Bakanlığı, THY kargo uçağı ile Çin'den yola çıkan 5 milyon doz Sinovac aşısının bugün Türkiye'ye ulaştığını bildirdi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşı randevularında yaş sınırının 30'a indiğini açıkladı. Öte yandan Bakan Koca'dan aşılarla ilgili randevu uyarısı geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet