Geri Dön
GündemBir Litre Gözyaşı 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Litre Gözyaşı 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Litre Gözyaşı dizisi 8. yeni bölümüyle dün akşam izleyicileriyle buluştu. Kanal D'nin sevilen dizisi Bir Litre Gözyaşı yeni bölüme Mahir'in Cihan'a aşık olduğunu fark etmesi damga vurdu. Peki Bir Litre Gözyaşı 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Litre Gözyaşı 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Litre Gözyaşı 8. yeni bölümüyle Kanal D'de ekranlara geldi. Bir Litre Gözyaşı son bölümde Cihan'ın verdiği karar olay yarattı. Sevilen dizi Bir Litre Gözyaşı'nın 9. yeni bölüm fragmanı ise yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

BİR LİTRE GÖZYAŞI 8. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ali'nin teklifini düşünen Cihan, ne diyeceğini bilemez. Mahir'i sadece arkadaşı olarak görmediğinin farkındadır. Üstelik en yakın arkadaşı Hande de Mahir'den hoşlanmaktadır. Mahir ise Cihan'a aşık olduğunu anlar ve babasının sözlerinden sonra harekete geçmeye karar verir.

Mahir'e olan duyguları, Cihan'ı oldukça zor bir duruma düşürür. Ali'nin teklifinin erken olduğunu dile getirse de kalbi çoktan kararını vermiştir.

BİR LİTRE GÖZYAŞI 8. BÖLÜM FRAGMANI

Doğal gazı açıp intihara kalkıştı! Polis zor ikna ettiSamsun’da ailevi problemleri olduğu iddia edilen Saliha K. (50), evin doğal gazını açarak intihar girişiminde bulundu. Yoğun gazdan etkilenen kadın polislerin ikna çabalarının ardından evden çıkarılarak hastaneye kaldırıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet