Geri Dön
GündemBir Litre Gözyaşı final bölümü ile veda etti!

Bir Litre Gözyaşı final bölümü ile veda etti!

Bir Litre Gözyaşı dün akşam final bölümü ile ekranlara veda etti. Cihan için kritik kara! Mahir'in ölmediğini öğrenen Cihan için her şey yeniden başlar. Peki Bir Litre Gözyaşı final bölümünde neler yaşandı?

Bir Litre Gözyaşı final bölümü ile veda etti!

Pazar akşamları yayınlanan Bir Litre Gözyaşı final bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümle ekranlara veda etti. İşte Bir Litre Gözyaşı final bölümü özeti...

BİR LİTRE GÖZYAŞI FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Bir Litre Gözyaşı final bölümünde Cihan, geçmişin perdelerini aralıyor. Cihan, Kerem'i gördüğü anda şoka girer ve Mahir'in ölmediğini düşünür. Fakat olaylar iyice sarpa sarar.

Kerem'i karşısında gören Cihan, yıllar önce yaşadığı olayın gerçeğiyle yüzleşir. Mahir olduğunu düşündüğü Kerem'in Cihan'ı tanımaması büyük bir hayal kırıklığına uğratır. Kerem'le karşılaşması sonrası şoka giren genç kız Ali'yle olan nikahını kaçırır. Ali ise Cihan'ın nikahı kaçırmasının ardındaki gerçeği öğrenmenin peşine düşer. Cihan, yaşadığı şoku Elif'le paylaşsa da gördüklerini kendinden başkasını inandıramaz. Bu yüzden Elif, ablasını gördüğü adamın Mahir olmadığına ikna etmek için çabalar. Fakat Cihan, Kerem'in Mahir olduğundan emindir ve bu durumun peşine düşerek Kerem'le yüzleşir.

Kerem'i gördükten sonra babasına heyecanla Mahir'in yaşadığını ve onu gördüğünü söyleyen Cihan babasını bu duruma inandırabilecek mi? İşyerinde Kerem'le karşılaşan Cihan her defasında sevdiği adam Mahir olduğundan emin bir şekilde gözlerinin içine bakar. Ali'yle arasına mesafe giren Cihan'ın tüm düşüncesi Kerem olur. Cihan'ın davranışlarına anlam veremeyen Ali, sevdiği kadını bu hale getiren olayın ne olduğunu öğrenmek için Cihan'ın peşinden gider. Büyük bir çıkmaza giren genç kız, bir yanda yaşadığına inandığı eski aşkı Mahir ve hayata yeni bir başlangıçla tutunduğu Ali arasında kalır.

Yanlışlıkla 2 metrelik timsah tuttu!Avustralya'da bir balıkçı, nehre attığı oltasına bir timsah takılınca dakikalarca hayvanın serbest kalabilmesi için çaba gösterdi. Yanındaki arkadaşı ise, yaşananları anbean kaydetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet