Geri Dön
GündemBir Zamanlar Çukurova 19. yeni bölüm fragmanı! Ortalık karışıyor...

Bir Zamanlar Çukurova 19. yeni bölüm fragmanı! Ortalık karışıyor...

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Perşembe akşamları ekrana gelen dizinin yeni bölümünde heyecan dorukta. Demir'i kızdıran olay ne? Yılmaz, Zeliha'yı unutup yeni bir hayata mı başlıyor?

Bir Zamanlar Çukurova 19. yeni bölüm fragmanı! Ortalık karışıyor...

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 18. son bölümüyle ekranlarda yine fırtınalar estirirken, dizide yer yerinden oynadı. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi olan Bir Zamanlar Çukurova'nın 19. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 19. BÖLÜM FRAGMANI

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova'da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bir aşkın hikayesini konu alan Bir Zamanlar Çukurova'nın 18. bölümünde şunlar yaşanmıştı:

Demir Yaman, büyük sırlarının tek ortağı annesi Hünkar'dan hangi gerçeği gizlemeye çalışıyor? Son nefesini vermeden Hünkar'la görüşmek isteyen Hüsamettin Sözübir'in söyleyemeden öldüğü gerçek, cenazesinde mi ortaya çıkacak? "Benim bir şey yapmam lazım" diyen Yılmaz kendine yeni bir rota çiziyor. Yılmaz'ın "Bundan sonra Züleyha diye biri yok. Benim için artık yoksun Züleyha" cümleleri kimi üzüp kimi mutlu edecek? Demir, Züleyha ve Adnan bebeğin seyahatleri talihsiz bir heyelan felaketiyle son buluyor. Adnan bebeği kurtarmak için kendi canını tehlikeye atan Demir, toprak altından kurtulabilecek mi?