Geri Dön
GündemBir Zamanlar Çukurova 21. bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor

Bir Zamanlar Çukurova 21. bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor

Bir Zamanlar Çukurova 20. son bölümüyle ekranlarda olurken, seyirciler şimdiden 21. yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladı bile. Demir ve Hünkar geçmişte yaşananlarla ilgili büyük bir tartışma yaşıyor. Peki Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 21. bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor

ATV'nin heyecanla takip edilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 20. son bölümü ile herkesi ekran başına kilitledi. Fekeli, Demir'i hapisten kurtaracak gerçeği ortaya çıkıyor. Hünkar ise Demir'in geçmişte Fekeli'nin üzerine suçu atarak haksız yere hapis yattığını öğreniyor ve konakta huzursuzluk baş gösteriyor. Demir evi terk ediyor.

Dizinin yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

Bir Zamanlar Çukurova 21. yeni bölümü ile 21 Şubat Perşembe akşamı ATV'de.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çukurova'da tüm oyunlar ortaya mı çıkıyor? Fekeli ve Demir'in Yamanlar konağındaki karşılaşması tüm kirli çamaşırları ortaya dökecek olayları başlatıyor! Jandarma, Demir'i tutuklamaya gelince, tüm sorular tekrar ortaya çıkıyor! Hünkar, ilk kez oğluna şüphe ile bakmaya başlıyor. Gaffur, Demir ile yaptığı işbirliğini Hünkar'a itiraf edebilecek mi? Hünkar, oğlunun karıştığı diğer olayları öğrenecek mi? Fekeli'nin masum olabileceği şüphesi iyice içini kemiren Hünkar, bir kez daha 20 yıllık sırrın kalan tek şahidi Ali Rıza'nın peşine düşecektir! Züleyha tam vazgeçtim derken, içini dağlayan kıskançlık ateşi ile yine karışır! Dertleşmek için Sabahttin'e gider ama işler karışır! Evde oğlu hastalanır ve bu bir dizi karışıklığa daha yol açar! Yılmaz ve Şermin arasındaki alışveriş nelere mal olacak? Züleyha, bir kez daha kaçmayı mı deneyecek? Hünkar ve Fekeli 20 yıllık hesaplarını ortaya dökebilecek mi? Demir, masum mu yoksa tutuklanacak mı? Çukurova'da deyim yerindeyse kuşaklardır hüküm süren Yamanlar'ın sonu mu geliyor?