Geri Dön
GündemYeni fragmanda şaşırtan sahne! Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm neden yok, ne zaman yayınlanır?

Yeni fragmanda şaşırtan sahne! Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm neden yok, ne zaman yayınlanır?

Bir Zamanlar Çukurova 51. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. ATV'de ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümünde heyecan dorukta. Züleyha ve Müjgan'ın zor anları izleyenleri de şaşırtacak. Fakat Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu akşam yayınlanmayacak. Bir Zamanlar Çukurova bu akşam neden yok? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte dizi hakkında merak edilenler...

Yeni fragmanda şaşırtan sahne! Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm neden yok, ne zaman yayınlanır?

Perşembe akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü için merak artıyor. Bugün yayınlanması beklenen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin ATV yayın akışında yer almadığı görüldü. Peki Bir Zamanlar Çukurova bu akşam neden yok? Bir Zamanlar Çukurove yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte Bir Zamanlar Çukurova 51. bölüm fragmanı haberimizde...

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA BU AKŞAM NEDEN YOK?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu akşam yayınlanmayacak. Yeni yıl reklam anlaşmaları nedeniyle ekrana gelmeyen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm yayın tarihi belli oldu. Peki Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Bir Zamnalar Çukurova yeni bölüm yayın tarihi kanal tarafından duyuruldu. Bir Zamanlar Çukurova 51. yeni bölümüyle 16 Ocak 2020 tarihinde ekrana gelecek.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 51. FRAGMAN

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA OYUNCULARI KİMLER

Vahide Perçin - Hünkar Yaman

Çukurova'nın en büyük beylerinden biri olan Demir Yaman'ın annesi. Adı gibi hükümran, adı gibi kararlı, dirayetli bir kadın. Oğlu Demir'in sahip olduğu toprakların hanım ağası, ırgatların büyükhanımı. Hünkar Yaman için Demir'den ve Demir'in itibarından daha değerli hiçbir şey yok. Tek dileği soylarının sürmesi ve oğlunun sahip olduğu bu toprakların ileride emin ellere geçmesi. Ama bir gün oğlunun itibarının sarsılmak üzere olduğunu anlar ve çok tehlikeli bir oyun kurar.

Uğur Güneş - Yılmaz Akkaya

İstanbul'un yakışıklı, mütevazı ve iyi yürekli çocuğu, çalışkan bir aşık. Parada pulda şanda şerefte gözü yok. Hayatta en büyük dileği canından çok sevdiği Züleyha'sıyla evlenip mutlu bir yuva kurmak. Ama bir gün hayattan yediği bir darbe ile geleceği de hayalleri de tümüyle değişir. Sevdiği için elini kana bulayan Yılmaz'ın içine düştüğü kaçak hayatı onu hiç beklemediği yollara sürükler. Aşkı için her şeyi göze alan Yılmaz kaderine hükmedebilecek mi?

Murat Ünalmış - Demir Yaman

Büyük bir servetin sahibi. Çukurova'nın en büyüğü, bu bereketli toprakların tek hükümdarı olmayı hedefleyen, bunun için her şeyi yapabilecek kadar hırslı, gözü kara bir adam. Ama babasından kalan bu uçsuz bucaksız toprakları günü gelince miras bırakacağı bir evladı yok. Demir, Züleyha'ya görür görmez aşık olur. Aşk Çukurova'nın bu yakışıklı ve hırslı beyini değiştirebilecek mi? Demir Yaman aşkı ve toprakları için gözünü ne kadar karartacak?

Hilal Altınbilek - Züleyha

Talihin olanca güzelliği verip birazcık şansı ve kısmeti esirgediği, mütevazı, iyi niyetli ama gerektiğinde kararlı, inatçı olabilen, zeki bir genç kız. Parada pulda gözü olmayan Züleyha'nın en büyük hayali Yılmaz'la evlenip yuva kurmak ve mutlu olmak. Ama bir gün üvey abisi Züleyha'nın hayatını mahvedecek bir adım atar. Bu adımla darmadağın olan Züleyha'nın tek çaresi Yılmaz'la birlikte Adana'ya kaçmaktır. Ama kader Züleyha'yı sınamaktan vazgeçmeyecek, onu ölümden daha zor kararlar vermek zorunda bırakacaktır.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalarCumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda açıklamalarda bulunuyor. Erdoğan, "Ülkemize, Yeşil İklim Fonu'ndan, 3 milyar 157 milyon dolar kaynak sağlanmasıyla ilgili mutabakat zaptının imzalandığının müjdesini paylaşmak istiyorum." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler