Geri Dön

Bizim Hikaye 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisi dün akşam 1. bölümüyle ekrana geldi. FOX TV'nin yeni dizisi Bizim Hikaye, ilk bölümüyle izleyicilerden tam not almayı başardı. Perşembe akşamları yayınlanacak olan Bizim Hikaye'nin 2. yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

Bizim Hikaye 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisinden merakla beklenen ilk bölümü ekrana geldi. Kendisine bile vakit ayıramayan Filiz'den şans isteyen Barış bir yana, kardeşleri ve babasına bakmak zorunda olan Filiz bir yana.. Her yere yetişmeye çalışırken yorgun düşen Filiz ile Bizim Hikaye artık Fox TV'de.

BİZİM HİKAYE 1. BÖLÜM ÖZETİ

5 kardeşine hem annelik hem babalık yapmaya çalışan Filiz, güne ödenmemiş fatura sürpriziyle başlar. Evin geçimi, faturalar derken işten işe koşturan Filiz'in en yakın arkadaşı Tülay'ın ısrarıyla komşularının kınasına gitmesi hayatında yeni bir sayfa açacaktır. O gece Filiz'in başına gelen kötü bir olay hayatına Barış'ın girmesine sebep olur. Bu olay sayesinde Barış ise bir süredir tekrar karşılaşmayı istediği kızın Filiz olduğunu öğrenir ve bu defa kızın hayatından geçip gitmesine izin vermez. Filiz'in hayatına dokunabilmek için elinden geleni yapmaya çalışsa da, Filiz'in kolay kolay buna izin vermeyeceği açıktır.

Eve destek olmak için ders veren Rahmet yeni öğrencisi Müjde’nin babasının hışmıyla karşılaşır ve kendini zor kurtarır. Kardeşi Hikmet ise yaşadığı imkansız aşkta şiirlerle teselli olmaya çalışmaktadır. Tüm yaptıklarına rağmen babasına kıyamayan Kiraz Filiz'e yardım etmeye çalışırken, Fikret ise tam tersine Filiz'in başına daha çok iş açar. Tek düşündüğü içmek olan Fikri içki parası bulabilmek için yaptığı sahtekarlıktan Barış'ın yardımlarıyla kurtulur. Üstelik Barış’ın Filiz’e yaptığı iyiliği paraya dönüştürmenin de yolunu bulacaktır.

Bizim Hikaye 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı


Çekimleri İstanbul’da devam eden dizinin oyuncu kadrosunda Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın yanı sıra, Nesrin Cavadzade, Yağızcan Konyalı, Nejat Uygur, Pınar Töre, Berkay Akın, Evrim Doğan, İsmail Karagöz, Korhan Fırat, Mehmetcan Mincinozlu, Alp Akar, Zeynep Selimoğlu ve Ömer Sevgi gibi deneyimli oyuncular yer alıyor.

14 Eylül Perşembe günü ekrana gelen dizi, altı çocuk ve bir babadan oluşan ailenin trajikomik hikayesini anlatacak. Baba Fikret’in (Reha Özcan) sorumsuzluğu sebebiyle, çocukların en büyüğü Filiz (Hazal Kaya) kardeşlerini bir şekilde okutma ve geçindirme derdindedir. Filiz, sorumlulukları kendinden büyük bir genç kızken birden hayatına yakışıklı ve karizmatik Barış (Burak Deniz) girecek. Burak, hem Filiz’in kalbini kazanmak hem de ailenin bir parçası olabilmek için elinden geleni yapacaktır. Aile zaman zaman komik, çoğu zamansa yürekleri sızlatan olaylar yaşayacak. Ne olursa olsun her türlü zorluğun üstesinden gelecek bu ailenin hikayesi...

Milliyet'te Gündem (5 Ağustos 2020)İşte Türkiye'de ve dünyada gündemin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber