Geri Dön

Bizim İçin Şampiyon filmi konusu ve oyuncu kadrosu! Bizim İçin Şampiyon filmi nerede çekildi?

Bizim İçin Şampiyon filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. 6 Aralık 2018 yılında vizyona giren Bizim İçin Şampiyon filmi vizyonda kaldığı 16 hafta boyunca 2.568.572 seyirci tarafından izlendi. Filmin gişeden elde ettiği gelir ise 34.151.594, TL olarak açıklandı. Peki Bizim İçin Şampiyon filminin konusu ne? Oyuncu kadrosunda hangi isimler yer alıyor?

Bizim İçin Şampiyon filmi konusu ve oyuncu kadrosu! Bizim İçin Şampiyon filmi nerede çekildi?

Bizim İçin Şampiyon filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. 2018 yılının son ayında vizyona giren ve 16 hafta boyunca sinema salonlarında gösterimde kalan Bizim İçin Şampiyon filminin yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız oturuyor. Dram ve Biyografi türünde çekilen Bizim İçin Şampiyon filminin başrollerinde Ekin Koç, Farah Zeynep Abdullah ve Fikret Kuşkan yer alıyor. Peki Bizim İçin Şampiyon filmi konusu ve başrol oyuncuları kimler?

BİZİM İÇİN ŞAMPİYON FİLMİ KONUSU

Şampiyon, efsane yarış atı Bold Pilot sayesinde bir araya gelen Halis Karataş ve Begüm Atman arasındaki büyük aşkın hikayesini konu ediyor. Gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde, Türk atçılığının önemli ismi Özdemir Atman’ın sahibi olduğu Bold Pilot, at yarışı ile ilgilenmeyenlerin bile sevgisini kazanan bir attır. Bold Pilot ve onun daimi jokeyi Halis Karataş, birlikte unutulmaz başarılara imza attılar. İkilinin 1996 yılı Gazi Koşusu’ndaki 2:26:22’lik rekoru hala geçilemedi. Bold Pilot'ın diğer bir başarısı da, Halis Karataş ve Begüm Atman’ın bir araya gelmesine vesile olması.

Bizim İçin Şampiyon filmi konusu ve oyuncu kadrosu Bizim İçin Şampiyon filmi nerede çekildi

BİZİM İÇİN ŞAMPİYON FİLMİ OYUNCU KADROSU

Ekin Koç (Halis Karataş)

Farah Zeynep Abdullah (Begüm Atman)

Fikret Kuşkan (Özdemir Atman)

Sibel Taşçıoğlu (Meral Atman)

Ali Seçkiner Alıcı (Hasan Karataş)

Serkan Ercan (Yaşar)

Erdem Akakçe (Mümin Çılgın)

Sekvan Serinkaya (Gülağa)

Merve Altınkaya (Zeynep Atman)

Melis Sezen (Esra Atman)

Senay Dede (Lale Atman)

Mert Denizmen (Tuncay Uşaklı)

Oğuz Kara (Erdi Karataş)

Nurhan Özenen (Dr. Neşe)

Burak Tamdoğan (Dr. Hakan)

Nalan Kuruçim (Meliha Karataş)

Bizim İçin Şampiyon filmi konusu ve oyuncu kadrosu Bizim İçin Şampiyon filmi nerede çekildi

BİZİM İÇİN ŞAMPİYON FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü’nün de destek verdiği Şampiyon filminin çekimleri Veli Efendi Hipodramı’nda gerçekleştirildi. İstanbul, Adapazarı, Bursa ve Konya olmak üzere 4 farklı şehirde 50 günde çekilen filmde, Bold Pilot’ı canlandıran atlar, bilgisayar ortamında 2D/3D desteği ile birbirlerine benzetildi.

Muğla'da patenle tehlikeli yolculukMuğla'nın Fethiye'de, hareket halindeki beton mikserin arkasına tutunarak, patenle kayan gencin tehlikeli yolculuğu cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber