Geri Dön

'Bizimkiler' dizisinin çekildiği daire satışa çıktı

Türk seyircilerin çok iyi bildiği bir TV yapımı olan Bizimkiler dizisinin çekildiği apartmanda bir daire satılığa çıkarıldı. Satılan daire, dizide Almancı rolünde olan karakterlerin yaşadığı ev olarak biliniyor.

CNN TÜRK muhabiri Kaan Temeltaş ve kameraman Yasin Kamaloğlu’nun haberi.

Herkesin hafızasına kazınan ve Türk televizyon tarihinin en çok bilinen eserlerinden biri, Bizimkiler dizisi ve o dizinin çekildiği apartman.

Yaşanan hareketliliğin nedeni, dizide “Almancılar” rolünü oynayan karakterlerin yaşadığı dairenin sahibi tarafından satılığa çıkartılması.

Dizide apartmanın yöneticisi olan Sabri Bey’in, hemen üst katındaki daire yaklaşık 6 aydır satılmayı bekliyor.

İstanbul Kozyatağı’nda, Marmara Caddesi üzerindeki daireyi satışa çıkaran emlak bürosunun belirlediği fiyat başlarda 640 bin liraydı. Fakat müşteri çıkmayınca talep edilen miktar 560 bin liraya kadar düşürüldü.

Fiyatındaki indirime rağmen daireye henüz alıcı çıkmadığı belirtildi.

Öte yandan dizide Uğurtan Sayıner'in 'Sevim koş' repliği de hafızalara kazınmıştı

Cep telefonun bataryası patladı, yanmaktan son anda kurtulduHATAY'da cep telefonu bataryasının değişimi sırasında, bataryanın patlaması sonucu telefonu getiren kişinin kıyafeti alev aldı. Refleksle üzerindeki kıyafeti çıkaran kişi, yanmaktan son anda kurtuldu. Bu anlar ise iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet