Geri Dön

Bolu'da 29 Ekim törenle kutlandı

Bolu'da, Cumhuriyet'in kuruluşunun 97'nci yıl dönümü düzenlenen törenle kutlandı.

Bolu'da 29 Ekim törenle kutlandı

Bolu'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Vali Ahmet Ümit, valilik bahçesinde protokol üyelerinin tebriklerini kabul etti. Daha sonra Valilik binasının bahçesinde tören düzenlendi. Törene Vali Ahmet Ümit'in yanı sıra Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, AK Parti Milletvekili Arzu Aydın, siyasi parti temsilcileri, kurum ve daire müdürleri katıldı. Törende, daha önce düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Boluda 29 Ekim törenle kutlandı

Törende konuşan Bolu Valisi Ahmet Ümit, "Bugün bize düşen her türlü fikri ve siyasi farklılıkların, günlük kısır çekişmelerin ve basit menfaat ilişkilerini bir tarafa bırakarak milli birlik ve beraberlik içerisinde devletimizin ve onun kurumlarının yanında olmak. Devletimizin 2023, 2053 ve 2071 vizyonlarını yakalamak için var gücümüzle çalışmak. Milli ve manevi değerlerimize sahip çıkmaktır" dedi.

Vali Ümit'in konuşmasının ardından resmi kurumlara ait araçların konvoyu geçiş yaptı. Konvoydaki araçlardan Türk bayrağı açıldı.

Boluda 29 Ekim törenle kutlandı

Son dakika! Rapor ortaya çıktı! En fazla yangın çıkan ilçeler belli olduGelen bir son dakika haberine göre; İstanbul'da bu yıl yangın sayısı geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 7,6 azalırken yangınların en büyük nedeninin sigara ve elektrik kontağı olduğu açıklandı. En çok yangın çıkan ilçeler ise belli oldu

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet