Geri Dön
GündemBorusan Contemporary’den Bienal’e paralel iki sergi

Borusan Contemporary’den Bienal’e paralel iki sergi

Borusan Contemporary, Bienal ile paralel olarak Perili Köşk’te iki sergiye yer verecek. 14 Eylül’den itibaren Rafael Lozano-Hemmer’ınVicious Circular Breathing sergisi ve Borusan Çağdaş Sanat Koleksiyonu’ndan Segment #4 seçkisi Perili Köşk’te sanatseverlerle buluşacak.

Borusan Contemporary’den Bienal’e paralel iki sergi


Uluslararası alanda tanınmış sanatçı Rafael Lozano-Hemmer’ın sergi ile aynı adı taşıyan işi “Vicious Circular Breathing”, sanatçı tarafından Borusan Çağdaş Sanat Koleksiyonu’na özel istek üzerine üretildi. Borusan Contemporary’nin geniş koleksiyonundan seçilen önemli eserlerden oluşan Segment #4 sergisinde ise Ali Ömer Kazma, Erwin Redl, Paul Schwer gibi sanatçılardan eserler bulunuyor. 13. İstanbul Bienali etkinliklerine paralel olarak kurgulanan bu iki sergi, 20 Ekim’de sona erecek Bienal’den sonra da, 16 Şubat tarihine kadar sürecek.

50 telefondan arayıp şantaj yaptı! Yakalandı!Antalya'da eski erkek arkadaşıyla özel görüntülerinin elinde olduğunu söyleyip S.B.'den (25) 10 bin TL isteyen Mesut A. (23), yakalandı. S.B.'yi, 50'ye yakın ankesörlü telefondan aradığı belirlenen Mesut A., polisteki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet