Geri Dön
GündemBoşanmak isteyen eşini öldürdü

Boşanmak isteyen eşini öldürdü

Çanakkale’de, boşanma aşamasında olduğu eşi Bedriye Taşkın’ı (44) tabancayla vurup öldüren A. Taşkın, başına ateş ederek intihar etmek istedi.

A. Taşkın ile boşanma aşamasında olduğu eşi Bedriye Taşkın arasında, Kepez Beldesi Boğazkent Mahallesi’ndeki, oturdukları apartmanın bahçesinde dün saat 16.30 sıralarında tartışma çıktı. A. Taşkın eşi Bedriye Taşkın’ı tabancayla vurup ağır yaraladı. A. Taşkın, ardından kendini vurdu. Hastaneye kaldırılan Bedriye Taşkın kurtarılamadı. Sağlık durumu ağır olan A. Taşkın ise yoğun bakım ünitesinde tedaviye alındı.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
İzmir'de 'Engelleri Birlikte Aştık' buluşması! Erdoğan: 62 bin 337 atama yaparak rekor kırdıkCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Engelli kardeşlerimizle ilgili ön yargıları kırdığımız ölçüde onların önündeki engelleri kaldırabiliriz. Türkiye Cumhurbaşkanı olarak milletimden engellilerimiz konusunda daha fazla hassasiyeti ve dayanışma bekliyorum” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, " Şimdiye kadar 62 bin 337 engelli ataması yaparak bu alanda rekor üstüne rekor kırdık. Halihazırda toplam kamu çalışanları içinde engellilerin oranı yüzde 2’ye yaklaşmıştır. İnşallah önümüzdeki dönemde bu sayının aratacağına inanıyorum” diye konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler