Geri Dön

Boynundan vuruldu, meydan okudu! 'Alamıyorlar canını yazın'

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Ogün Bekar (24), tartıştığı Fadıl Ö. tarafından tabancayla boynundan vurularak, yaraladı. Hastaneye kaldırılan Bekar, görüntü çeken basın mensuplarına, "'Boynundan vuruldu, ölmedi. Alamıyorlar canını' yazın" diye seslendi.

Boynundan vuruldu, meydan okudu! 'Alamıyorlar canını yazın'

Olay, sabah saatlerinde, Ereğli'ye bağlı Gülüç beldesinde meydana geldi. Ogün Bekar ile Fadıl Ö., ilk olarak telefonda tartıştı. Bunun üzerine Bekar, Fadıl Ö.’nün yanına giderek tartışmaya devam etti. Tartışma, kısa sürede büyüyüp, kavgaya dönüşürken Fadıl Ö., tabancayla Bekar'ı boynundan vurarak, yaraladı. Fadıl Ö., olay yerinden kaçarken, Bekar ise çevredekiler tarafından özel hastaneye kaldırıldı.

Doktorların müdahalede bulunduğu Bekar, daha sonra ambulansla Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Sedyeyle hastaneden çıkarılan Ogün Bekar, gazetecilere, "'Boynundan vuruldu, ölmedi. Alamıyorlar canını' yazın" diye seslendi.

Fadıl Ö. ise polis ekiplerince silahıyla Alaplı ilçesinde yakalanıp, gözaltına alındı.

 

 

İstanbul’da 'Süper Ay' böyle görüntülendiAy’ın Dünya’ya en yakın konumda olduğu, normalden daha parlak gözlemlenen ‘Süper Ay’ İstanbul’da bu akşam görüntülendi. Gökdelenler arasında “Evde kal” yazısıyla görüntülenen Süper Ay, renkli görüntüler oluşturdu

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber