Geri Dön
GündemBu akşam TV'de hangi dizi ve filmler var? 25 Ekim TV yayın akışı

Bu akşam TV'de hangi dizi ve filmler var? 25 Ekim TV yayın akışı

Bu akşam TV'de hangi dizi ve filmlerin olduğu vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Haftanın son gününde evine ulaşmayı başarabilenler TV'de bu akşam yayınlanacak dizi, film veya programları araştırmaya başladı. Peki Bu akşam TV'de hangi dizi ve filmler var?

Bu akşam TV'de hangi dizi ve filmler var? 25 Ekim TV yayın akışı

TV yayın akışı vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Havaların yavaş yavaş soğumaya başlaması ile birlikte evde TV başında geçirilen sürelerde artmaya başladı. İş çıkışı evine ulaşabilen vatandaşlar bu akşam kanallarda hangi dizi ve programlar var sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki bu akşam TV'de hangi dizi ve programlar var?

25 EKİM TV YAYIN AKIŞI

Kanal D - Arka Sokaklar

Show TV - Güldür Güldür Show - Turist filmi

Star TV - Sevgili Geçmiş (Yeni Dizi) Dar Elbise

Fox TV -Mucize Doktor - Kurşun

ATV - Hercai

TV8 - Recep İvedik 4 - Küçük Esnaf

TRT 1 - Payitaht Abdülhamid

 

 

Rusya'dan ilk turist kafilesi Antalya'ya geldiRusya'nın 2 aydır uyguladığı uçuş kısıtlamasının ardından ilk turist kafilesi, bugün "turizmin başkenti" Antalya'ya geldi.Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle Rusya tarafından Türkiye'ye yönelik 15 Nisan'da başlatılan uçuş kısıtlaması, 22 Haziran itibarıyla sona erdi. 2 aylık bir aradan sonra Rus turistler yeniden Türkiye'ye ve Antalya'ya gelmeye başladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet