Geri Dön

Bu sene okullar ne zaman kapanacak? 2017-2018 Yaz tatili ne zaman?

Okullar ne zaman kapanıyor? sorusunun yanıtı milyonlarca öğrenci tarafından oldukça merak ediliyor. Haziran ayının yaklaşmasıyla birlikte öğrenciler ve veliler okulların yaz tatiline ne zaman gireceğini merak ediyor. İşte MEB takvimine göre okulların kapanacağı tarih...

Bu sene okullar ne zaman kapanacak? 2017-2018 Yaz tatili ne zaman?

Milyonlarca veli ve öğrenci okulların ne zaman kapanacağını merak ediyor. Yaz tatilinin yaklaşması öğrencileri heyecanlandırdı. Milli Eğitim Bakanlığı 2017-2018 eğitim öğretim yılı için tarihleri belirledi.


OKULLAR NE ZAMAN KAPANIYOR?

2017- 2018 eğitim öğretim yılı 8 Haziran 2018 Cuma günü karnelerin alınmasıyla sona erecek. Öğrenciler 3 aylık yaz tatiline başlayacak.

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Milli Eğitim Bakanlığının belirlediği tarihe göre 17 Eylül 2018 Pazartesi günü yeni eğitim öğretim yılının başlaması bekleniyor.

Heyelanda ölen kişinin çektiği son görüntüler ortaya çıktıTrabzon'un Of ilçesinde şiddetli yağışta Sugeldi Mahallesi'nde aracıyla seyir halindeyken heyelan nedeniyle toprak altında kalarak hayatını kaybeden Yılmaz Hacımahmutoğlu'nun (53), heyelandan dakikalar önce yağışı cep telefonunun kamerasıyla kayda alıp, sosyal medya hesabından paylaştığı ortaya çıktı. Ayrıca, Gökçeoba Mahallesi'nde çay bahçesinde meydana gelen heyelanı cep telefonuyla kayda alan Muhammet Ali Öztel, o anları anlattı. Öztel, "Annemler bu bölgeye gelmişler, ben de onları buradan almaya geldim. Bölgeden tam geçerken büyük bir sesle buralar patladı. Büyük bir heyelan oldu. Annem korkudan bayılma tehlikesi yaşadı. Olay anını cep telefonu ile görüntülemeye çalıştım. Ardından annemi sırtında taşıyıp buradan uzaklaştık. Saniyelik olay yaşadık. Bir anda tüm çay tarlaları gitti" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber