Geri Dön
GündemBugün (19 Ocak) Düzce'de okullar tatil mi? Düzce Valiliği'nden açıklama geldi mi?

Bugün (19 Ocak) Düzce'de okullar tatil mi? Düzce Valiliği'nden açıklama geldi mi?

Düzce'de bugün okullar tatil mi sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Dün sabah saatlerinden itibaren yurdun büyük bölümünde etkili olmaya başlayan kar yağışlarının akşam saatlerinde etkisini arttırmasının ardından Düzce'de eğitim öğretim gören öğrenciler okullar bugün tatil mi sorusuna yanıt arıyor. Peki Düzce'de 19 Ocak (bugün) okullar tatil mi?

Bugün (19 Ocak) Düzce'de okullar tatil mi? Düzce Valiliği'nden açıklama geldi mi?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre dün sabah saatlerinden itibaren yurdun büyük bölümünde etkili olması beklenen kar ve karla karışık yağmurun ilerleyen saatlerde etkisini arttırması ve bugün öğle saatlerine kadar etkisini sürdürmesi bekleniyor. Peki Düzce'de 19 Ocak (bugün) okullar tatil mi?

DÜZCE'DE 19 OCAK (BUGÜN) OKULLAR TATİL Mİ?

Düzce’de etkisini sürdüren kar yağışı nedeniyle il genelinde 1 gün süreyle eğitime ara verildi. Düzce Valiliğinden yapılan açıklamada, il ve ilçelerde devam eden yoğun kar yağışı ile olumsuz hava koşulları nedeniyle her tür kademedeki resmi, özel okul ve kurumlarda eğitim ve öğretimin 19 Ocak Çarşamba günü tatil edildiği bildirildi. Açıklamada, kamu kurumlarında görevli engelli ve hamile personelin de dari izinli sayılacağı da duyuruldu.